reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

kawka pyszna :-) nawet sobie zrobiłam w realu ale w lodówce mleka i śmietanki brak :baffled: no to chyba nie wypije :eek: jakoś czarna zbożowa mi w ogóle nie podchodzi :sorry:
 
reklama
no mój już dziś nie śpi o tej porze :-D nie dałam mu :-D ale cały dzień marudzi w sumie nie dziwie mu się też bym pewnie marudziła z takim katarem :baffled: a zauważyłam że też oczka ma nie halo i szukam czym mu to przemywać :eek:
 
hejka
fajnie ze parkowe sie udało a gdzie foteczki?
Anita rosnie ci mały podrywacz;-)
Agawa ja dawałam Kondziowi Meli moje melko jak mieli katar i im przechodził:tak:a oczka mozesz tez przemywac przegotowana woda lub słaba herbata czarna:tak:
zdrówka i powodzenia jutro:-)
 
Hejka :-)
No to parkowe spotkania 2009 rozpoczęte :-):-D
Zrobiłam parę fotek ale coś mi aparat siadł :wściekła/y:
Mnie jutro nie będzie ;-) bo dostałam propozycję nie do odrzucenia :-D

Anita fajny uśmiechnięty Oskarek :-) Uważajcie z tym słońcem ;-)

Agawa całusy dla Mikołajka :-)
 
My już jesteśmy w dużej części spakowani. Jutro trzeba jakoś to wszystko w samochodzie usadowić. Najgorsze że mamy prezenty urodzinowe które są dość pokaźnych rozmiarów. Teraz chłopcy już śpią i mam nadzieję że ta noc będzie spokojniejsza od poprzedniej. Fajnie że parkowe udane.
 
KAROLCIA Szerokiej drogi. Mam nadzieję, że w końcu się spotkamy... :)


Super, że sezon parkowych spotkań został otwarty. Kupiłam Ł. kask ochronny i będziemy mogli przyjeżdżać do parku na rowerze. Oczywiście Ł. w foteliku ;)

Nie obiecuję, ale może jutro faktycznie dotrzemy do parku... hmmm. Zobaczę, jak wyrobię się z praniem zasłon.
 
Hejka dziewczyny!!!
Bedzie ktoś w tym parku dziś????bo ja sie wybiore może po 11.00 godzinie:tak::tak::tak:
Anitka super przystojniak:happy::happy::happy:
Agatka zdrówka:-):-):-)
 
reklama
Do góry