reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temperatura, a owulacja

Udało mi się tak zrobić w tym cyklu, że mąż nie zauważył, bo też się bałam jego reakcji. Aplikowałam sobie w łazience. Zdziwiony był, że mam aż tak mokro. To mówiłam, że tak bardzo mnie podnieca :D stwierdziłam, że nie chce go stresować tym żelem.
 
reklama
Udało mi się tak zrobić w tym cyklu, że mąż nie zauważył, bo też się bałam jego reakcji. Aplikowałam sobie w łazience. Zdziwiony był, że mam aż tak mokro. To mówiłam, że tak bardzo mnie podnieca :D stwierdziłam, że nie chce go stresować tym żelem.
ulalala to pewnie był zachwycony? :D że aż tak na Ciebie działa :D
 
eee to ja sobie kupię:-) :)a na pewno jest nieszkodliwy?:confused:
No coś Ty :) poczytaj sobie na jego temat na różnych forach. Ja nie używam żadnych żeli typu durex, płynów do higieny intymnej, bo się boję. Temu żelowi ufam :) ale tak jak napisałam poczytaj sobie w internecie na jego temat, żebyś była pewna.
 
No coś Ty :) poczytaj sobie na jego temat na różnych forach. Ja nie używam żadnych żeli typu durex, płynów do higieny intymnej, bo s0ię boję. Temu żelowi ufam :) ale tak jak napisałam poczytaj sobie w internecie na jego temat, żebyś była pewna.
Czytając w necie, mąż
No coś Ty :) poczytaj sobie na jego temat na różnych forach. Ja nie używam żadnych żeli typu durex, płynów do higieny intymnej, bo się boję. Temu żelowi ufam :) ale tak jak napisałam poczytaj sobie w internecie na jego temat, żebyś była pewna.
poczytałam i zamówię sobie z internetowej apteki, bo się wstydzę iść do apteki :) jak testy ciążowe kupuję to buraczana jestem, a co dopiero to:D albo meza wysle:p
 
reklama
Czytając w necie, mąż

poczytałam i zamówię sobie z internetowej apteki, bo się wstydzę iść do apteki :) jak testy ciążowe kupuję to buraczana jestem, a co dopiero to:D albo meza wysle:p
Nie ma co się wstydzić. Normalna rzecz. Jak poszłam do apteki, to Pani musiała zamówić, bo nie miała tego na miejscu. Jakbyś miała jakieś pytania to śmiało pisz. Ja już jestem raczej po dniach płodnych. Dzisiaj temperatura 37.
 
Do góry