reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temperatura, a owulacja

Nie ma co się wstydzić. Normalna rzecz. Jak poszłam do apteki, to Pani musiała zamówić, bo nie miała tego na miejscu. Jakbyś miała jakieś pytania to śmiało pisz. Ja już jestem raczej po dniach płodnych. Dzisiaj temperatura 37.
A jak jest w dniach plodnych taki konkretny ból jajników to pecherzyk graffa pęka czy to owu?
 
reklama
A jak jest w dniach plodnych taki konkretny ból jajników to pecherzyk graffa pęka czy to owu?

Tak, to jest ból owulacyjny czyli pęknięcie pęcherzyka Graffa. Ja często go odczuwam. Objawia się kłuciem z prawej lub lewej częsci podbrzusza. Czuję ten ból przeważnie przy chodzeniu i przeważnie z prawej strony. Też go czujesz?
 
Tak, to jest ból owulacyjny czyli pęknięcie pęcherzyka Graffa. Ja często go odczuwam. Objawia się kłuciem z prawej lub lewej częsci podbrzusza. Czuję ten ból przeważnie przy chodzeniu i przeważnie z prawej strony. Też go czujesz?
No właśnie czuję i zawsze mówię mężowi żeby z bólu mnie uleczyl:) ja zaczęłam to czuć po cc. Czyli od dwóch lat, na początku myślałam, ze to wszystko przez cc.
 
A długo się staracie o dziecko?
Przełom październik/listopad. O młodego staraliśmy się tylko 5m. w listopadzie 2013 miałam zabieg histeroskopii w grudniu byłam na kontroli, kwietniowy cykl 2014 był szczęśliwym cyklem. Ogólnie gdyby nie zmiana lekarza, na pewno bym nie zaszła..
 
Ciężko było, ale wola walki o kolejną ciążę pozwoliły mi się podnieść. Niektóre dziewczyny boją się starań po poronieniu. Ja sobie wmawiam, że limit złego wyczerpałam i jak zajdę w ciążę postaram się nią cieszyć, a nie bać. Wiem, że to będzie trudne. Lekarze mi powiedzieli, że niestety tak się często dzieje z pierwszą ciążą. Nie chce do siebie dopuścić, że jeszcze kiedykolwiek mnie to spotka.
 
Ciężko było, ale wola walki o kolejną ciążę pozwoliły mi się podnieść. Niektóre dziewczyny boją się starań po poronieniu. Ja sobie wmawiam, że limit złego wyczerpałam i jak zajdę w ciążę postaram się nią cieszyć, a nie bać. Wiem, że to będzie trudne. Lekarze mi powiedzieli, że niestety tak się często dzieje z pierwszą ciążą. Nie chce do siebie dopuścić, że jeszcze kiedykolwiek mnie to spotka.
Będę trzymała kciuki. Najważniejsze jest to żeby się nie poddawać.
 
reklama
Screenshot_2017-03-10-13-38-38.png

Mam pytanie, czy temperatura nie jest za wysoko? Dopiero 17 dzień cyklu, boję się że zaraz poleci w dół?
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-03-10-13-38-38.png
    Screenshot_2017-03-10-13-38-38.png
    117,7 KB · Wyświetleń: 1 333
Do góry