reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

Hej laseczki
Ja tak z doskoku - jak zwykle zresztą, z niusem tylko ze na 25maja mam w koncu umówione usg wraz z przeziernością. Kurcze, mam nadzieję że tam w środku wszystko OK, bo "podejrzanie" dobrze się czuję - właściwie od początku ciązy utrzymuje wagę co jak na mnie to az dziwne, bo w ostatniej ciąży o tej porze miałam już +5kg... tak tak wiem, kazda ciąza inna, no ale uspokoję się dopiero za tydzień... :cool:
 
reklama
lolcia- przystojny ten Twój maluch, też bym już chciała mieć takie zdjęcia do kolekcji, ale muszę poczekać do 30.05. Teraz miałam tylko ogólne badanie i tylko chwilę słyszałam serduszko i widziałam małego.
 
ja dzisiaj na wizycie usłyszałam serduszko mojego maleństwa.... :-D 21 czerwca kolejna wizyta i wtedy usg genetyczne :-D

bardzo się cieszę :-D:-D:-D:-D:-D
 
Goko super ze uslyszalas serduszko - niesamowite uczucie :-)

Lolcia, Fiolka piekne foteczki maluszkow :tak: ja 29 maja ide do gina i juz tez dostane usg :-)
 
Lolcia ale fajne zdjęcie, ja miałam robione w 7,5 tygodnia to było tylko fasolkę widać. A u Ciebie i rączki, i nóżki, i główka wyraźne są. Cudownie :)
Ja czekam az do 5-go czerwca.
 
reklama
Hej Laski dostałam dwa listy ze szpitala: pierwszy z terminem na 21 maja czyli za 2 dni na spotkanie z położną a drugi z terminem na 11 czerwca na usg. Jestem przerażona a zarazem podekscytowana bo to moja pierwsza ciąża w uk i nie mam pojęcia co będzie na tych wizytach. Obym dowiedziała sie samych dobrych rzeczy:tak:
 
Do góry