reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy - jedna kreska jaśniejsza

Mam nadzieję że u mnie też tak będzie. A bolał cię brzuch a raczej taki dziwny ucisk w dole brzucha miałaś na początku ? Bo ja od soboty tak mam i tym też się martwię.

Szczerze mówiąc to już nie pamiętam, miałam coś na wzór boli podobnych do okresowych,ale u mnie ciąża od początku jest na lekach i od początku z problemami przedwczesnych skurczy, więc u mnie ból brzucha i ucisk to normalne.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Potrzebuje pomocy i dobrej rady.
Staram się z narzeczonym o dziecko już 1,5 roku.
W tamtym roku poroniłam w 5tc.
W piątek zrobiłam pierwszy test, była widoczna delikatnie pod światło kreska. Wczoraj powtórzyłam, była bardziej widoczniejsza ( nie z porannego moczu) ale kiedy dzisiaj z porannego powtórzyłam nie zmieniła się co do odcieniu ( jest taka sama jak wczoraj ).
Zaczynam panikować, nie chce stracić następnego dziecka.
Czy kreska z dnia na dzień powinna być coraz ciemniejsza ?
Dołączam zdjęcie dzisiejszego testu.
Piękna kreska. Niekoniecznie za dzien czy dwa bedziesz widziec roznice. Ja robilam od groma testow i jak wyszla mi slabsza po kilku dniach to niepotrzebnie spanikowalam. A widocznie wiecej pilam i stezenie beta hcg w moczu bylo rozrzedzone i stad taka sytuacja. Za to jakos 7-10dni po terminie przewidywanej @ mialam juz mega czerwone krechy obie.
Jestem obledem testowym zrobilam ich chyba z 40.. I dzis spi ze mną w pokoju moj 3 miesieczny maly wielki człowiek.
Ciebie tez to czeka za jakies 8 mcy :)
 
Hej ja tak mam teraz, czuję takie "gniecenie" w dole pleców i w podbrzuszu poza tym chce mi się ciągle spać, jestem troszkę rozdrażniona i od piątku testy wychodzą z bladą drugą kreską. Jestem dwa dni przed okresem, powinnam dostać we wtorek. Jutro idę na bete. Trzymam kciuki za Ciebie.
A ja będę trzymać za ciebie. Ja na betę idę w środę ale i tak poczuje ulgę kiedy zrobię w piątek następna, w poniedziałek wyniki i zobaczę ładny przyrost.
 
Piękna kreska. Niekoniecznie za dzien czy dwa bedziesz widziec roznice. Ja robilam od groma testow i jak wyszla mi slabsza po kilku dniach to niepotrzebnie spanikowalam. A widocznie wiecej pilam i stezenie beta hcg w moczu bylo rozrzedzone i stad taka sytuacja. Za to jakos 7-10dni po terminie przewidywanej @ mialam juz mega czerwone krechy obie.
Jestem obledem testowym zrobilam ich chyba z 40.. I dzis spi ze mną w pokoju moj 3 miesieczny maly wielki człowiek.
Ciebie tez to czeka za jakies 8 mcy :)
Gratulacje :) Życzę zdrowego lobuza, i dziękuję oby tak było :)
 
Szczerze mówiąc to już nie pamiętam, miałam coś na wzór boli podobnych do okresowych,ale u mnie ciąża od początku jest na lekach i od początku z problemami przedwczesnych skurczy, więc u mnie ból brzucha i ucisk to normalne.
Ja ze względu iż poroniłam w tamtym roku pod koniec 5 tygodnia jestem teraz na Duphastonie 3x1, wtedy miałam takie same uczucie w brzuchu i stąd moje obawy, ale podjęłam już wszystkie działania żeby temu zapobiec więc teraz potrzeba tylko czasu :) a ze mnie taka panikara że szkoda słów :D
 
Ja ze względu iż poroniłam w tamtym roku pod koniec 5 tygodnia jestem teraz na Duphastonie 3x1, wtedy miałam takie same uczucie w brzuchu i stąd moje obawy, ale podjęłam już wszystkie działania żeby temu zapobiec więc teraz potrzeba tylko czasu :) a ze mnie taka panikara że szkoda słów :D
Uczucie ciężaru w podbrzuszu, czy bóle jak na okres bez skurczy, są normalne :)
 
Hej dziewczyny..pomóżcie bo ja już sama nie wiem czy moja psychika tak działa i wyobraźnia czy jest tu jakaś bladziusieńka 2 kreska? Test w dniu spodziewanej @ 20190812_121035.jpg
20190812_121035.jpg
20190812_121035.jpg
 
Cześć dziewczyny :)
Potrzebuje pomocy i dobrej rady.
Staram się z narzeczonym o dziecko już 1,5 roku.
W tamtym roku poroniłam w 5tc.
W piątek zrobiłam pierwszy test, była widoczna delikatnie pod światło kreska. Wczoraj powtórzyłam, była bardziej widoczniejsza ( nie z porannego moczu) ale kiedy dzisiaj z porannego powtórzyłam nie zmieniła się co do odcieniu ( jest taka sama jak wczoraj ).
Zaczynam panikować, nie chce stracić następnego dziecka.
Czy kreska z dnia na dzień powinna być coraz ciemniejsza ?
Dołączam zdjęcie dzisiejszego testu.
W pierwszej mojej ciąży 2 testy były bledsze o wiele niż ten u Ciebie,i prawie w ogóle nie zciemniał ten kolejny(robione w odstępie 3 dni)poźniej był lekarz,który nic nie widział i kazał przyjść za 2 tygodnie,na kolejnej wizycie stwierdził 6tydz.i bijące serduszko..wszystko zależy od stężenia bety..sama mam ten problem,że nie wiem czy widzę cień 2 kreski czy nic tam nie ma..
 
reklama
Do góry