reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Żaden poważny lekarz nie postawi diagnozy o ciąży biochemicznej bez badania hormonu betahcg [emoji2320]
Osikany patyk to nie jestt dla lekarza narzędzie diagnostyczne, zwłaszcza z wątpliwie widoczną kreska [emoji2296]
Różowa kreska testowa na teście ciążowym, to jest wynik pozytywny, nawet jeśli kreska jest bardzo blada. Ostatnio mi też wmawiałaś, że może testy popsute, felerne, że kreski fabryczne, a jak poszłam do ginekologa i pokazałam te testy, to powiedział, że rzeczywiście pozytywne i prawdopodobnie miałam ciążę biochemiczną. Na negatywnym teście nie pokaże się NIC, chyba że po dłuższym czasie. A na teście autorki widać bardzo bladą różową kreskę.
 
reklama
Co w tym złego? Jeśli tak bardzo przeszkadza to polecam omijać co drażni lub nie interesuje. [emoji2368]
Co w tym złego? Jeśli tak bardzo przeszkadza to polecam omijać to co drażni lub nie interesuje. Nie każdy chce czytać wypociny jaki to jest bee bo miał czelność zapytać. Jak się nie ma nic sensownego dopowodzenia to lepiej nic nie pisać
 
Wszystko zależ jaki będzie poziom bety.
Jeżeli w dniu wizyty osiągnie około 1000 to lekarz może mieć szansę potwierdzić prawidłowe umiejscowienie pęcherzyka w macicy i w zasadzie nic więcej.
Zrób bete z krwi i będziesz wiedziała kiedy orientacyjnie jest na to szansa
16 lipca miałam 595
 
No ale teraz też mogę już iść by potwierdzić chyba bo strasznie się stresuje wszystkim
Możesz iść kiedy chcesz. Ale jak pójdziesz za wcześnie to nawet pęcherzyka lekarza nie uwidoczni. Pęcherzyk widać przy wartości bety ok 1000. Serduszko przy ok 100000, czyli plus minus w 7 tygodniu.
 
Żaden poważny lekarz nie postawi diagnozy o ciąży biochemicznej bez badania hormonu betahcg [emoji2320]
Osikany patyk to nie jestt dla lekarza narzędzie diagnostyczne, zwłaszcza z wątpliwie widoczną kreska [emoji2296]
Nie postawił diagnozy, tylko powiedział, że to najbardziej prawdopodobne. Osikany patyk nie pokazuje zabarwionej na niebiesko, czy różnowo kreski, jeśli w ograniźmie nie występuje hormon hcg, a wystepuje on w przeważającej większości z powodu ciąży.
 
Nie postawił diagnozy, tylko powiedział, że to najbardziej prawdopodobne. Osikany patyk nie pokazuje zabarwionej na niebiesko, czy różnowo kreski, jeśli w ograniźmie nie występuje hormon hcg, a wystepuje on w przeważającej większości z powodu ciąży.
Absolutnie się nie zgodzę. Miałyśmy na Staraczkach już wiele przykładów „pozytywnych” testów z różową kreską, a na drugi dzień beta negatywna. Biochemiczna? To tylko kawałek papierka i plastiku. Błędy się zdarzają. Dlatego, o ile nie trzeba być obstawioną lekami od początku ciąży, lepiej zrobić test w takim terminie, żeby nie trzeba było się domyślać, a potem rozczarowywać.
 
reklama
Widziałam tu dziesiątki kresek, różowych, niebieskich i bete z tego samego dnia mniej niz 0,2.
Dlatego nie uwierzę, że przyniesiony do lekarza stary test z wątpliwymi kreskami jest dla niego w jakikolwiek sposób miarodajny.
Nie postawił diagnozy, tylko powiedział, że to najbardziej prawdopodobne. Osikany patyk nie pokazuje zabarwionej na niebiesko, czy różnowo kreski, jeśli w ograniźmie nie występuje hormon hcg, a wystepuje on w przeważającej większości z powodu ciąży.
 
Do góry