reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciAzowy

Zrobiłam test bo od kilku dni jestem bardzo senna i zrobiły mi sie strasznie duże piersi i powiększyły sutki ;-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie przesadzaj takie objawy to później się pojawiają.

eikt3e3k0qdgaxr1.png
 
reklama
Olga jeśli masz 29 dniowy cykl to owulacja była 15-16 dnia cyklu. Do zapłodnienia dochodzi do 48 h. Potem zarodek musi się zagnieździć, co zajmuje mu średnio 4 dni (do 7 nawet podobno ) i dopiero od tego momentu organizm wydziela hcg. Dlatego test najwcześniej może pokazać ciążę po 6 dniach od zapłodnienia ( ale wątpię żeby dokonał tego np bobotest który ma czułość 25) , czyli u Cb najwcześniejsze testowanie ma sens 22 dc.
Psychika potrafi nas oszukać, a między 3 tc a 5 tc jest różnica. W 3 zarodek się dopiero zagnieżdża i raczej trudno mówić o ciążowych objawach... no może poza kłóciem jajników.
Olga ja straciłam ciążę i tez czekałam na II ale nakrecanie się Ci nie pomoże; )
PS teraz tez czekam na testowanie. Cykle mam 27 dni, owu była 13 dc teraz mam 21 dc i czekam spokojnie przynajmniej do 23 dc z testem o czułości 10.
 
Olga rozumiem ze bardzo chcesz ale nie nakręcac się tak proszę. .... lepiej mieć super niespodziankę niż się rozczarować ....

Tak jak piszą dziewczyny ... zagnieżdżanie trwa min. 7 dni od owu plus jakoś 2 dni na rozpoczęcie wydzielania hormonu hcg .... wiec najwcześniej 10-12 dni po owu można zrobić betę z krwi bo w moczu pojawia się jeszcze później.

Uszy do góry i czekaj spokojnie do terminu @
 
U mnie np zagnieżdżanie miało miejsce na na 7 dzień od dnia zaplodnienia ... wiem bo miałam plamienie implantacyjne ... testowałam 3 dni po terminie @ z tym ze ja dla wykluczenia ciąży bo brałam tabsy ... no ale będzie bobas ;)
 
reklama
Ja miałam objawy okresowe czyli powiększone piersi, chodziłam zła, bolał mnie jajnik, pryszcze.. Ale to było przed samą @ czyli od 27 dc

eikt3e3k0qdgaxr1.png
 
Do góry