reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Pink, czy jest wiarygodny?

reklama
Hej, dziewczyny zrobilam test w sobote rano, nie pokazal zupelnie nic wiec uznalam, ze pewnie jest niewazny. Test wyrzucilam do kosza. Dzisiaj rano tak z czystej ciekawosci wyjelam test i pokazala sie kreska i na „C” i bardzo delikatna na „T”, widoczna golym okiem. Nie wiem czy mam traktowac test jako niewazny czy jak.. dodam, ze byl to test wlasnie PINK super czuly. Okres powinnam miec w piatek (10.12).
 
Hej, test zrobilam w sobote ale od razu nie pokazal zupelnie nic, wiec uznalam go za niewazny i wrzucilam do kosza. Dzisiaj rano cos mnie tknelo i sprawdzilam, ku mojemu zdziwieniu pokazala sie nie tylko kreseczka „C” ale i tez „T” rozowa, widoczna golym okiem. Test to Pink super czuly. No i tak sie zastanawiam czy uznac test jako niewazny zupelnie czy jednak jest szansa.. okres powinnam miec 10.12. Czy ktoras z was miala taka sytuacje?
 
D9DA7D65-D0CA-432C-B68F-C1B241F6FE26.png

W rzeczywistosci kreseczka na „T” jest bardziej widoczna..
 
Testów nie odczytuje się po pewnym czasie. Zwykle jest to czas kilkuminutowy, w tym czasie musi pohawić się druga kreska. Jeśli jej nie ma no to jej nie ma.
Jeśli kreska pojawi się nagle po paru godzinach, to jest on niewiarygodny.
 
reklama
Do góry