reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe

reklama
Dziewczyny serducho bije , mamy 7t2d ale mam pewien problem . Od wczoraj dosłownie od wizyty u gina , mam strasznego doła, boję się że nie ogarnę tego wszystkiego po porodzie ... Nic mnie nie cieszy .. czy to mogą być takie objawy i miną z czasem ? Czy zaczynam mieć depresję ? Do tej pory cieszyłam się z tej ciąży. A ogólnie miałam nie zajść już wcale przez rzekomą niedrożność jajowodów .. także to trochę zaskoczenie , ale pozytywne . A teraz taki stan :(
 
Dziewczyny serducho bije , mamy 7t2d ale mam pewien problem . Od wczoraj dosłownie od wizyty u gina , mam strasznego doła, boję się że nie ogarnę tego wszystkiego po porodzie ... Nic mnie nie cieszy .. czy to mogą być takie objawy i miną z czasem ? Czy zaczynam mieć depresję ? Do tej pory cieszyłam się z tej ciąży. A ogólnie miałam nie zajść już wcale przez rzekomą niedrożność jajowodów .. także to trochę zaskoczenie , ale pozytywne . A teraz taki stan :(
Normalne, ja się 2 lata starałam, a mimo to w ciąży ,mialam co chwilę dola ,po tym euforię i tak na zmiane
 
Cześć dziewczyny. Mam takie małe pytanie. Okres spóźnia mi się już 12 dzień, testy negatywne. Jest szansa że jeszcze hormon niski ? Na badania z krwi chwilowo nie mam możliwości dojechać.
 
Cześć dziewczyny. Mam takie małe pytanie. Okres spóźnia mi się już 12 dzień, testy negatywne. Jest szansa że jeszcze hormon niski ? Na badania z krwi chwilowo nie mam możliwości dojechać.
 
Mi wyszedł pozytywny 5 dni przed miesiączką , zrobiłam badanie z krwi i powtarzałam je 3 razy dla pewności :) córcia aktualnie za miesiąc kończy 3 msc 😄
 
Cześć dziewczyny. Mam takie małe pytanie. Okres spóźnia mi się już 12 dzień, testy negatywne. Jest szansa że jeszcze hormon niski ? Na badania z krwi chwilowo nie mam możliwości dojechać.

Jeżeli owulację miałaś 14dc to nie, po 12 dniach spóźnienia kreska powinna być mega mocna.
Gdzieś kiedyś czytałam że 14dpo beta najlepiej żeby była trzycyfrowa
 
reklama
Do góry