reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe

Ewuuu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2020
Postów
1 195
Witam, które dokładnie testy ciążowe można robić o dowolnej godzinie w ciągu dnia?
Są takie? Czy raczej kupić takie które robi się z porannego moczu?
Jestem taka ciekawa i zniecierpliwiona.
Wybieram się dziś do rossmanna i apteki kupić.
 
reklama
reklama
Moje mają rok i 3 latka 🥰
A 3 w brzuszku ❤
Nie boisz się jak sobie dasz radę?
Powiem Ci male ciesza sie :) wiem ze beda cos pomagaly i tak jedna so przedszkola chodzi a 2siedzi ze mna bo nie dostala sie do przedszkola ale w przyszlym roku juz napewno sie dostanie:) boje sie na pewno na poczatku haos bedzie ale jakos sobie poradze dobra organizacja i bedzie dobrze trzeba myslec pozytywnie❤a w brzuszku maluch nie chce sie pokazac😂
 
Powiem Ci male ciesza sie :) wiem ze beda cos pomagaly i tak jedna so przedszkola chodzi a 2siedzi ze mna bo nie dostala sie do przedszkola ale w przyszlym roku juz napewno sie dostanie:) boje sie na pewno na poczatku haos bedzie ale jakos sobie poradze dobra organizacja i bedzie dobrze trzeba myslec pozytywnie❤a w brzuszku maluch nie chce sie pokazac😂
W sumie to tak jak u mnie, starsza od przyszłego roku już pójdzie do szkoły, cały dzień jej nie będzie , młodsza na kilka godzin do przedszkola :) Też tak myślę,że dobra organizacja i jakoś to będzie 😁jednak zaczyna się pojawiać dużo pytań 😅
 
Do góry