reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe

Ewuuu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2020
Postów
1 195
Witam, które dokładnie testy ciążowe można robić o dowolnej godzinie w ciągu dnia?
Są takie? Czy raczej kupić takie które robi się z porannego moczu?
Jestem taka ciekawa i zniecierpliwiona.
Wybieram się dziś do rossmanna i apteki kupić.
 
reklama
Każdy test mozesz zrobic o której godzinie chcesz. Wszystko zależy od tego jaki masz poziom bety w moczu jesli jest. Jeśli będzie wysoki test wyjdzie Ci nawet wieczorem chociaz zaleca się zrobienie go z porannego moczu.
Ja polecam testy facelle paskowe.
 
Ten cykl trwa dziś jest 31dzień. Poprzedni trwał 33dni, a jeszcze wcześniejszy 32dni. Wcześniejsze trwały po 26,27, 29dni. Teraz te są takie wydłużone i w sumie to nie wiem czy jestem po terminie czy przed [emoji2368].
Niedługo sprawdzę testem może clearblue pokaże konkretnie co i jak
Zaleca się z porannego moczu ,bo jest największe stężenie bety w moczu , ale jeśli jesteś po terminie @ ,to i po południu moze wyjść
 
Ten cykl trwa dziś jest 31dzień. Poprzedni trwał 33dni, a jeszcze wcześniejszy 32dni. Wcześniejsze trwały po 26,27, 29dni. Teraz te są takie wydłużone i w sumie to nie wiem czy jestem po terminie czy przed [emoji2368].
Niedługo sprawdzę testem może clearblue pokaże konkretnie co i jak
Jeśli chcesz wiedzieć konkretnie to idź na bete. Zapłacisz tyle samo co za test a bedziesz miala czarno na bialym.
 
Testem sprawdzę szybcie w domu. Do laboratorium całkiem nie po drodze. Dopiero w poniedziałek mogłabym jechać oddać krew, a trochę już mi się dłuży. Dzisiaj po 18 to raczej nigdzie nie oddam krwi do badania
Jeśli chcesz wiedzieć konkretnie to idź na bete. Zapłacisz tyle samo co za test a bedziesz miala czarno na bialym.
 
reklama
reklama
Do góry