reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tipsy, żele, akryle a dzidzia?

Jak bedziesz miala przezroczysty akryl to tez bedzie widac siniejace paznokcie



ha ....ale jak niedaj boziu ją beda musieli ciąć to nie wiem czy będzie tak hop siup ...bo zakłada sie wtedy takie cos na palucha i tutaj może być problem ...takie cuś cos tam mierzy i może zafałszowac wynik przez ten akryl .

Wiec osobiście polecam laski ściagnąć sobie pazurki na czas porodu a potem ewentualnie załozyć ponownie :)
 
reklama
ha ....ale jak niedaj boziu ją beda musieli ciąć to nie wiem czy będzie tak hop siup ...bo zakłada sie wtedy takie cos na palucha i tutaj może być problem ...takie cuś cos tam mierzy i może zafałszowac wynik przez ten akryl .

Wiec osobiście polecam laski ściagnąć sobie pazurki na czas porodu a potem ewentualnie załozyć ponownie :)
To sie nazywa pulsometr. Lezalam w szpitalu i mialam to na palcu. Lekarza nie kazali mi sciagac i nie mowili, ze to zle. To mierzy puls od strony opuszka palca a nie od strony paznokcia.

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Zresztą jest 100 różnych oznak, żeby dostrzec niedotlenienie.
 
Do góry