reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to i owo o marcóweczkach

Witam. Nazywam się Klaudia i jestem mamą dwuletniego Marcinka. Jestem mężatka i studiuje psychologię z elementami wychowawczymi. ;-)
Dzidzi spodziewamy się na 1 marca. :0
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej! Na imię mam Agnieszka, mam 27 lat. Razem z mężem i półrocznym bokserkiem mieszkamy w Katowicach. Jestem w 15 tyg ciąży, to nasz pierwszy
i zaplanowany dzidziuś i już nie możemy się doczekać kiedy przyjdzie na świat! :-) Pracuję w biurze, typowa papierkowa robota, nic ciekawego ;)
Uwielbiam podróże, muzykę i dobry film. :laugh2:
 
Witam !!! mam na imię Justyna ... jestem męzatką od ponad roku ...jestem w ciąży, termin jest na 27 marca ... rok temu też byłąm w ciąży ale w 36 tyg. moja córeczka Gabrysia urodziłą się martwa... w 30tyg. dowiedziałam sie ze ma bardzo wrodzoną wadę serduszka...

na ten cza jestem na L4 , a tak poza tym pracuje w Hotelu ...

pozdrawiam serdecznie :-)
 
Witam !!! mam na imię Justyna ... jestem męzatką od ponad roku ...jestem w ciąży, termin jest na 27 marca ... rok temu też byłąm w ciąży ale w 36 tyg. moja córeczka Gabrysia urodziłą się martwa... w 30tyg. dowiedziałam sie ze ma bardzo wrodzoną wadę serduszka...

na ten cza jestem na L4 , a tak poza tym pracuje w Hotelu ...

pozdrawiam serdecznie :-)


Witamy bardzo gorąco w Naszym gronie:-):-) i tym razem bedzie wszytko dobrze i do marca bedziemy wszytkie razem w coraz to wiekszym gronie:-D

Ale swoją drogą do poki dziecinka nie bedzie na świecie to strach ciągle jest i obawa ze coś nie tak może byc!! Boshe jeszcze przed nami dłuuuugggiieeee miesiące :-( I mówi się ze najgorsze 3mce za Nami :eek:
 
Hej Monia :) Dzięki za zaproszenie , juz wczoraj tam zajrzałam :) bardzo fajne to forum, wczoraj tak mnie wciągneło,że straciłam poczucie czasu :):):)
 
Hej dziewczynki piszę z wami już prawie dwa miesiące ale tu jeszcze nie zajrzałam no i wstyd bo się nie przedstawiłam:sorry::sorry:

Mam na imię Kasia mam 27 lat, mam 5-letniego syncia-gadułę.Ma na imię Igor.
Nie pracuje,pomagam jedynie mężusiowi w papierkowych sprawach w jego interesach, siedzę z synkiem w domu a niebawem z dwoma urwisami (termin mam na 30 marca).
Lubię być w domu , zajmować się synkiem itd, choć nieraz miałam kryzys i odgrażałam się że zostawię to wszystko i pójdę do pracy.:wściekła/y:
Choć to że nie pracuje zawodowo to tylko moja decyzja.

Jestem mężatką od 6 lat:tak:ale z moim mężem jestem od 11 lat.
Miałam 16 lat jak poznałam Ł.:tak:
Igorka urodziłam jak miałam 22 lata, z tej perspektywy wydaje mi się że to dosć wcześńie było, ale synek był planowany i oczekiwany, tak samo jak druga dzidzia.

No to chyba tyle w bardzo dużym skrócie;-)

Pozdrawiam was wszystkie:-)
 
reklama
Witajcie

Nazywam się Ala mam termin na 2 marca :) no i tak ogólnie rzecz biorąc jestem marcóweczką:) mam córeczkę, która w październiku skończy 2 latak:) pozdrawiam i witam Was wszystkie bardzo serdecznie:)
 
Do góry