reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Dziewczyny, ja na chwilę. Tato w szpitalu, dostaje już krew 3 dzień. Głowę mam wszędzie i nigdzie, serce pęka....
 
reklama
Witajcie sobotnio,

Joaś - trzymaj się dzielnie, mam nadzieję, że wszystko będzie OK,

ewunia - pierwszy raz miałam robione to badanie i chyba juz ostatni bleee,

Pawimi - ja tez zawsze miałam B, po Alince zostało C, a teraz DD... wchodzą dwa baloniki i brzuch, a potem ja... zawsze chodziłam w innej kategorii wagowej i mam nadzieję, że po urodzeniu tego malucha, jak sie tak zawezmę to wrócę do swojej kategorii (i może wrócę do swoich miseczek),

Liza - ja miałam zawsze B, moja córka DD, teraz jest odwrotnie hihi,

azile - ja w środę mam wizytę u lekarki i zobaczymy jak tam moje wyniki,

Mama, Zuz-Inka, Maureen, Iwosz oraz cała reszta bandy, pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

My dziś idziemy na 18-nastkę siostrzenicy mojego męża.
 
jestem ,ale jakby mnie nie było...

Joaś sercem z Tobą ..będz silna tak jak jesteś teraz........trudny czas przed Wami..................

Azile masz nasze wsparcie i ciepłe słowo zawsze!!

Pawimi,Liza no masakra z tym omdleniem bo później cały dzień wycięty z zycia -na kanapie leżałam,tak mi się w głowie kręciło;((

Ewunia wyników nie podawałam wcześniej.
dziś odebrałam i masakra...

prolaktyna oki bo 10,1 a norma jest od 0-25ng/ml

ale progesteron masakra bo wynik to 0,51 ......tak więc ciąży z tego nie będzie...
normy to
I faza cyklu 0,10 do 0,54
owulacja 0,12 do 6,22
II faza cyklu( a ja robiłam w II) 1,5 do 20,0
menopauza < 0,41..


zaraz brat przywozi nam nowe auto-robię obiad,sernik na zimno wczoraj zrobiłam,sprzatam itd ,ale głową jestem gdzie indziej.....


Bedii Ty sie biedna naszarpiesz z rana..u mnie spokojnie..
 
Joaś sił i przytulam cię mocno!!!!!!!!!!!!!!!
Katrina115 trzymam kciuki za dobre wyniki:)
Mama wyniki nie ciekawy, ale teraz wiadomo co jest przyczyną i pewnie da się to leczyć:)
 
Hej
ja na chwile.Lepiej się czujemy. Gotujemy i pieczemy z mężem oczywiście przy wielkiej pomocy Hani ;) na imprezę z okazji 2 urodzin młodej. O22 przyjadą moi rodzice :) Starszaki wracają za chwilę z biwaku harcerskiego:)
joas trzymaj się modlitwy
mama co z takim wynikiem można zadziałać? i jak sobie pomóc?
ewuniaf, bedismall przytulamWas
Pozdrawiam Wszystkie gorąco
 
Joaś Jestem myślami z Tobą, bądź silna, musisz być dla niego oparciem, staraj się dla taty....:-(
Mamo czyli tempka spada?! Ojej, przykro mi ale nie poddawaj się. Zaglądałam na wasz wątek staraczek i dziewczyny mają rację. Porób wszystkie badania i nie poddawaj się. A swoją drogą może warto z mężem spędzić trochę czasu i nie tylko w dni płodne, bo coś mi się zdaję że u was nie za różowo. &&&&&&&&&&&&&i głowa do góry!!
Azile Biedna nasza....Oby wszystko dobrze sie skończyło, słuchaj zaleceń lekarzy i trzymam kciukasy &&&&&&&&&&&&& za wasze zdrowie. Jesteś pod dobrą opieką

A ja spędzam kolejny wieczór samotnie, słucham Kowalskiej i sączę likier kawowy....Nawet jak jesteśmy razem to bardziej obok siebie a jego towarzystwo działa mi strasznie na nerwy.

Pawimi to twoje też niajadki? Brawo za taką figurę - nonono!
 
jestem na chwilkę :))


Bedii dzieki ..
u nas z mężem si ...tylko sex to znów sex i robienie dziecka a nie bliskość sama w sobie .......ale tak ogólnie to między nami wszystko si...
iskam Cię kochana :):**

Azile Izulka taki wynik świadczy o braku owulki-ot i wszystko...dziwne to jednak bo kurcze w 10 d.c. miałam endo 9 mm i pęchol 20 mm czyli tuż przed pęknięciem a tu się okazuje ,że cykl bez owu....
cóż ...popłakałam juz swoje-czas wytrzeć gile i znów walczyć ..



a autka jesteśmy mega zadowoleni!!!!
jak zapaliłam silnik to zastanawiałam się czy chodzi czy nie umiem odpalić hahahaha taka cicha nasza vectrunia :))

Weroniczka 102 lata Cie nie było-co u Was????????????

Joaś myślami z Tobą!!!wciąż i wciąż ...

Pawimi u nas też już wiosennie :)

Zuz Inka ,Katrina,Azile,Sempe-nasze ciężarówki głaskać brzusie.........
a swoją drogą skoro mamy już 3 dziewczynki to ciekawe co tak za wieści przyniesie nam Katrina po porodzie...
ostatnio sami chłopcy się rodzili a teraz same babeczki;)

pozdrawiam ciepło;))
 
witajcie

Mama - czuję, ze u mnie chyba jednak dziewczynka, może mnie przeczucie myli, może nie - jeszcze 3 mies. i sie okaże

Mamusia - my też mieliśmy Vikę, mąż z rozczuleniem do dzis o niej mówi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katrina piękna Vectrunia :))
nasza jest butelkowa zieleń ..prowadzi sie miodzio...tylko muszę pamiętać,że to combi jak cofam...

Majqa no własnie...bez sensu..progesteron niski a tempka sobie poszła w górę ..nic sie tu koopy nie trzyma..
archiwum X to mało...


pozdrawiam i mocno ściskam Was kochane ;)
 
Do góry