reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy nastepne dziecko????

Jaka różnica wieku między rodzeństwem będzie/albo jest??

  • 1 rok

    Głosów: 5 8,8%
  • 2 lata

    Głosów: 19 33,3%
  • 3 lata

    Głosów: 17 29,8%
  • 4 lata

    Głosów: 7 12,3%
  • 5 lat

    Głosów: 6 10,5%
  • 6 lat

    Głosów: 0 0,0%
  • 7 lat i więcej

    Głosów: 4 7,0%

  • Wszystkich głosujących
    57
  • Ankieta zamknięta .
U mnie roznica jest 4 lata i 11 dni.

F byl na tytle duzy i samodzielny ze nie wymagał mojej ciąglej uwagi. i barzo pomagał przy bracie :)

3 malenstwo chcialabym za ok 3 lata. wtedy roznica bedzie 10 i 6 lat. o ile moje planowanie wypali ;)


drugi porod byl szybszy ale bolesniejszy. Szybszy temu ze polozna znala historie mojego pierwszego porodu i nie czekala na powolny rozwoj sytuacji.
 
reklama
A mi się wydaje że najlepiej jak najszybciej się decydować na rodzeństwo między mną i moją siostrą jest 6 lat różnicy myślę że to zbyt dużo.
 
Hej mamuski
Nie za bardzo wiem gdzie podpiac pytanie.
Mam 15 mies synka ma swoj charakterek gdzies kolo roku zaczal sie strasznie zloscic jak czegos mu nie pozwalalismy. Najpierw byly krzyki pozniej nie raz uderzyl mnie wyrywal sobie wloski a teraz jak mu czegos nie pozwalam zaczyna sie krzyk placz no i co najbardziej mnie przeraza robi krzywde sobie uderza glowka gdzie popadnie czesem tak macha raczkami ze bije sie po glowie. najczesciej sie kladzie i uderza o podloge czasem o sciane. nie za bardzo wiem jak sie wtedy zachowac. jak bralam go na rece bylo jeszcze gorzej. najczesciej sadzam go na podlodze wyplacze sie i jest ok ale to uderzanie glowka jest straszne.

no i mam tez pytanie odnowsnie watku rodzenstwa
maly mimo swoich foszkow jest przekochanym dzieckiem, uwielbia zwierzeta mimo ze nie mamy zadnego w domku
uwielbia dzieci, wszystkich by przytulal calowal wszystkim sie dzieli czasem wezmie miska daje mu piciu albo wyciaga swojego smoka i daje misiowi :) i wlasnie dlatego chcialabym dla niego rodzenstwo ale no wlasnie zawsze jest jakies ale
panicznie boje sie porodu do tego stopnia ze jak o tym mysle to zaczyna bolec mnie zoladek
nie wiem dlaczego bo porod odbyl sie niby szybko (3godz) bez nacinan, problemow, bez zadnych nie milych sytuacji.
czy ktoras mamusia tez tak ma lub miala?
 
Pewna pani ekspert w PnŚ mówiła, ze dobrze jest dzieci zaplanować hurtem. To pomaga w realizowaniu kariery zawodowej :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry