reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

już sporo bo 12 na +, do 20 tc było ok, później do 27 rosło jak opetane, a teraz przez ostatnie trzy tyg przytyłam 2 kg z czego 1 kg przybrał maluch, więc może teraz troszke przystopuje:zawstydzona/y::no:
 
reklama
Ostatnia edycja:
Ja dzisiaj zaliczyłam wizytę w szpitalu. Nasze dzieci dostarczają nam zwyczajowo na wczasach takich atrakcji, dzisiaj się śmiałam z B (oczywiście już po wszystkim), że możemy ranking europejskiej służby zdrowia zrobić. Alicja miała niedawno lekkie zapalenie ucha i B stwierdził, że na basen założy jej korki takie silikonowe (Igor używa ich na stałe, jak jest na basenie). I taki korek sobie Młoda wcisnęła do ucha.
Obawiałam się tej wizyty jak się doagadamy, niestey bardzo niewielu Włochów mówi po angielsku. Na szczęście trafiliśmy na bardzo sympatycznego pediatrę i dało się dogadać po angielsku. Lekarz obejrzał i zaprowadził nas do laryngologa, niestety nie było dziecięcego i ten był sam zestresowany. Alicja darła się jakby ja ze skóry obdzierali. W końcu stwierdzili, że syrop taki ogłupiający jej dadzą. Niewiele to dało, nadal się darła, jak tylko lekarza zobaczyła, ale na szczęście w końcu udało się wyciągnąć korek. Teraz Młoda nadal jest jak pijana, więc muszę na nią uważać, bo się zatacza jakby pijana była.

Mama piękny Twój gabinet, tak stylowo urządzony.

Natka ja też nie do końca zgodziłabym się z ta teorią, sama nie odchudzałam się nigdy, w pierwszej ciąży przytyłam około 27kg, więc dużo, w drugiej 16, więc w miarę, a dzieciaki o 100g sie różniły. Ale odnośnie witamin, przynajmniej w moim przypadku też by się nie sprawdziło.
Sempe podziwiam, że tak z 4 małych dzieciaków dajesz radę.

Puściłam bajkę Młodej co by nie łaziła i głowy nie rozwaliła, a ja po tych nerwach padnięta jestem i najchętnioej bym się zdrzemnęła, ale nie wiem czy będzie mi dane.

miłego dzionka
 
Annaoj ale mieliście przygodę, dobrze że wszystko dobrze się skończyło. Niezła ta Twoja waga z pierwszej ciąży.

Zrobiłam torcik dla eMa, wyszedł śliczny:-) chciałam wkleić fotkę ale nie wiem jak. Mam ją już na kopie, może ktoś doradzi:-)
 
Ostatnia edycja:
Mama no pieknie! szkoda ze mam tak daleko:-(cuudnie:tak:
usg mam niebawem ale jescze nie mam terminu. M twierdzi ze na 100% bedzie dziewcze:sorry2: jeszcze nigdy sie nie pomylil:dry:
W Danii zyje nam sie spokojniej wlasciwie jest jak Polska tylko ze ludzie grzeczniejsi.
Majqa rowniez gratuluje:-) i zazdraszczam pci:-p bedziesz miala komplecik.
Blizniaczki szaleja i spac wogole nie chca:dry: maja energii tyle co 4-raczki:-D
Annaoj dobrze ze dobrze sie skonczylo,moja Gabi sama sobie wpychala rozne rzeczy ale do nosa...:dry:

Naatka normalnie wciskasz odpowiedz,potem ikonke ze zdjeciem i sciagasz plik z kompa

Z tego co wiem kolejne dzieci rodza sie wieksze,u mnie to bylo tak:
pierwsza 3480-bralam witaminy i utylam 30kg
,druga 4400-bralam witaminy i przytylam 4kg
,blizniaki 2350 i 2200-btalam witaminy-schudlam 12kg
,teraz na razie nie biore i schudlam 2 rozmiary wiec biorac na logike dziec powinien wazyc ok 5kg:szok::-D
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny ,

wpadam na chwilkę bo u nas oczywiscie urwanie głowy, dzieci maja ferie i nie chodza do przedszkola moja szwagierka do nich przyjezdza no i tak popoludnia spedzam na klachaniu ;)

mama05 świetny ten gabinecik, fajnie że taki stylowy i ta komodka i biurko extra ;d a ludzikow już jakis masz??

annoaj od kad wiem jaki jest myk w Twoim nicku jakos lepiej mi się go pisze hehe ;) ale przygoda nie ma co dobrze, że wszystko dobrze się skończyło i dało się to wyciągnać bez żadnych poważniejszych zabiegów ;) co do rankingów zagranicznej służby zdrowia również możemy się przyłączyć haha narazie w naszej ocenie na prowadzeniu są Węgry - trafiliśmy tam z opuchnięta twarzą mojej córki - jak się później okazało reakcja alergiczna na słońce - ale komplet badan w ciągu godziny i przez cały pobyt opieka pielegniarki ;)A jak urlop ?? w jakim miejscu się zatrzymaliści ?? Ja Wam zazdraszczam tez chce na narty!!!

poziomki a to dlugo jestescie w Dani?? jaka tam macie pogode? pewnie polityka prorodzinna na wysokim poziomie ;D odważna decyzja z emigracją ja nieraz mam takie mysli ale odwagi chyba brak.. i tak sie czlowiek boryka z ciezkim zyciem ;)

Natka jak dzieciaki zdrowe?? po upadku śladów już nie ma ? No i jak remoncik ?

Mamstud owocna była noc ? bociany pomogły :D

Zuz inka chyba zgodze się z teoria Twoje gin odnosnie witam.. w pierwszej regularnie jadłam i waga dziecka 4600 kg 60 cm w drugiej mniej regularnie nie było czasu ani nie miałam głowy i waga 3580 57 cm w trzeciej dopiero pod koniec ciaży bo anemia mala się pokazywała i waga dziecka 3500 57 cm 3 tygodnie przed planowanym terminem mialam cesarke wiec pewnie pod 4 kg by poszedł jakby jeszcze się u mnie zywił ;) najdziwniejsze w tym wszytskim to to ze w poczatkowych fazach rozwoju lekarz w kazdej ciazy mowil mi ze moje dzieci male hehe ale potem wzrost szybki :D

pawini ?? a TY gdzie?
Katrina jak Twoja furtka i samopoczucie ?
 
Poziomki jak to możliwe, że tak chudłaś w ciąży?

Stefaa remoncik zwolnił, bo M. chyba beze mnie nie ma takiej motywacji, a jajuż na górę nie wchodzę. Strupki już poschodziły, ale żebra jeszcze trochę bolą.

IMG_5930 (640x480).jpg

a to moje słodkie cudo, było pyszniutkie.
 
Poziomka jak Ty to zrobiłaś, że w ciąży schudłaś. Ja też tak chce.
Stefea dla narciarzy polecam, hotelik super, ceny niewygórowane, jedzenie przepyszne (jedyny minus jak dla mnie obiadokolacja dopiero o 19), do stoków około 12km. Miejscowość się nazywa Alta terme, 60km od Udini, hotel Gortani, prowadzi Polka.
W mojej ocenie najelepiej Teneryfa wypadła i tutaj też było całkiem ok. Natomiast najgorzej Fuerte wspominam, gdzie Alicja dostała jelitówki, miała 1,5 roku i lekarz chciał jej płukanie jelit i żołądka robić:szok:
A Wy już byliście na Waszym romantycznym wyjeździe?

Mamy dzisiaj walentynkowy wieczór z tańcami, tylko nie wiem jak wytrzymam, bo ostanio najpóźniej o 22 już śpię.
miłego wieczorka życzę
 
Mamstud
nos belki z godnością :tak::-):-)

dziękuję bardzo, nawet nie wiesz jak mi miło, że pamiętałaś...:zawstydzona/y::-)
Postaram się nosić z godnością, choć muszę przyznać, że mi ciężko..

Mamstud owocna była noc ? bociany pomogły :D

To się okaże za kilka tygodni:-D Ale mam nadzieję, że coś we mnie już kiełkuje:tak:

annaoj kce ależ historia! najważniejsze, że wszystko się pomyślnie ułożyło! U nas zwykle jest tak, że to ja na wyjazdach ląduję na izbie przyjęć:sorry2:

mama05 gabinecik bardzo przytulny! miałaś napisać gdzież on - może bym wpadła...:-)

Stefaa śliczny torcik, naprawdę wygląda na pyszny. Mąż się ucieszył? Ja kupiłam coś w drodze z pracy:zawstydzona/y:

Dziewczyny przepraszam, że nie odpiszę każdej bo nie znam Was jeszcze i ciężko mi się ogarnąć z zapamiętaniem co kto pisał:sorry2::zawstydzona/y: Mam nadzieję, że mi wybaczycie i dacie trochę czasu...

Ktoś ma suwaczek odliczający dni do wiosny, mogę prosić o przyspieszenie lekkie?:-D

A ja miałam dziś bardzo ciężki dzień. Zaczęły się w firmie oceny roczne i jedna dziewczyna mi się w trakcie popłakała...
 
Ostatnia edycja:
reklama
mamstud :) małe sprostowanko torcik robila Natka ja niestety nie mam takich zdolności ;)

annaoj hmm mówisz ze teneryfa wypadła u Was najlepiej hhe a ja tak się obawiałam tej wyspy ze wzgledu na sluzbe zdrowia na forach się naczytałam głupot ;)
Po naszym romantycznym wyjeździe pozostało tylko wspomnienie hehe a tak poważnie byli z nami nasi znajomi co dali nam bardziej w kośc niż nasze dziecia haha a mialo być tak pieknie wyjazd bez dzieci ;) ale nie ma co narzekać cel osiagnełam 13 zjazdow bez upadku i to było najważniejsze :D

Natka ciesze sie ze to tylko na strupkach sie skonczyło

kiss kiss :d

p.s pokaże Wam mojego narciarza :D DSC06169.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry