reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

helooo

u nas czas ząbkowania, wczoraj wieczorem odkryłam drugą jedynke na dole a dzis jak byłam u lekarza bo cos chrypke ma Mały to powiedziała ze dziąsła u góry gotowe do ząbkowania! chyba się powiesze!

od dziś przez cały post nie jem słodkiego:-) zastąpie go mieszanką studencką:-) i winko tez odstawiam na te 40dni mam nadziejeze jak te 40 dni minąl to juz będziemy odcyckowani i wista wio!!!!

Mały juz spi na balkonie we wózku, ubrac Adasia muszę i jakos zejsc z nimi z 3piętra... w środy tak mam ze nie ma mi kto odebrac dziewczynek z przedszkola...

Mamuś czekam na fotki gabinetu:-) chyba raz na kwartał będę Twoją klientką:-D

pozdrawiam i lece
 
reklama
Matki Polki - gdzie Wy są?????? dajcie jakiś ślad życia!!!!! zaglądam i zaglądam, a tu cisza jak makiem zasiał...
 
Witajcie

ciekawy temat waga dziecka:baffled:
ja byłam wczoraj na wizycie i młody waży już 2300 i na poważnie zaczynam się bać porodu,a witaminy biore raz na kilka dni, nawet raz na tydz i rzadziej.

Naatka a ile Ci wychodzi na usg. U mnie przez 3 tyg maluch przybrał kg, a chłopcy nie byli za duzi, 3400 i 3140, kurcze takiego mam stracha
 
wlatuję zostawić ślad :))

20130213987.jpg



20130213988.jpg




Sempe
czekam na Cię :))


Katrina
no widzisz ..babki przepadły ..


lecę bo dzieci do spania czas kłaść..
jak się uspokoi to zagoszczę tu na nowo ;))
 
Lenka mój "maluch" waży 2600g

Annaoj ja akurat nie należę do takich wiecznie dietujących, ja rozumie, że jak ktoś przytyje 30kg to nie ma się co dziwić że dzieci są duże, ale ja w każdej ciąży mam bardzo podobny przyrost wagi i dlatego dziwi mnie ta rozbieżność w wadze maluchów.

Katrina ja też nie raz zaglądam po kilka razy, a ciągle mój wpis jako ostatni:-)

Sempe, jak Ci się udało zejść na dół? Trzymam kciuki za realizację postanowienia.

Mama wow, ale pięknie. No to marzenie chyba możesz uznać za spełnione:-) Jeszcze raz gratuluję.
 
Naatka no to mnie dobiłaś, Ty jesteś ponad miesiąc dalej niż ja

Mamuś aj bym się na tym fotelu połozyła
pięknie
 
mamusia - ja na początku pomyslałam ze Ty tam masz fotel ginekologiczny:-D ---bardzo ładnie - stylwo - nowiusko - az by się chciało przysiąść u Ciebie;-)

u mnie dzieci wagowo oba jednakowe wyszły:-D

pozdrawiam babeczki
czujecie już weekend za pasem?:-D
 
Mamusia - pomyślałam dokładnie to samo co lenka - nic, tylko się położyć na Twoim foteliku i odpłynąć..... śliczny gabinecik
 
reklama
Witam z samego rana:-)

Dziś ja szykowałam Piotrusia do przedszkola i dlatego już nie śpię, stwierdziłam że nie ma sensu kłaść się z powrotem. Śniadanko pochłonięte i zaraz biorę się za układanie na półkach, bo Kamil ostatnio zrobił w nich niezły bałagan.

Lenka termin z OM mam na 16.03 a z badań na 25.03 więc to prawie dwa tygodnie różnicy. Mam nadzieje, że nasze dzieciaczki jednak nie okażą się takie duże. A ile już przytyłaś?

Hana ale masz piękny ten suwaczek z wiosną, miesiąc i tydzień:-)

Miłego dnia wszystkim Mamusiom.
 
Do góry