reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

oj zazdroszczę tym które ważą malutko ;) ja zawsze byłam "ciężkawa" ;-) dzisiaj jest mój 14 dzień intensywnych ćwiczeń.. jutro z rana najpierw toaleta a zaraz potem, jeszcze przed śniadankiem waga i miara.. tylko coś czuję że minione 7 dni nie były zbyt owocne :-(
Michasia a z czego Ty sie odchudzasz??przecież dobrze wygladasz ani za grubo ani za chudo tak w sam raz

Ja teraz waże tyle ile przed zajsciem w piwerwszą ciąże i jestem z siebie mega dumna:))
 
reklama
Ja strasznie chudnę. Moze od dwóch miesięcy. Mimo ze jem tak jak zawsze...karmienie piersią??? Noszenie dzidzi??? sama nie wiem czemu tak lece. Przy córce nie chudlam a teraz waze juz mniej niz przed ciążą.
 
Ja strasznie chudnę. Moze od dwóch miesięcy. Mimo ze jem tak jak zawsze...karmienie piersią??? Noszenie dzidzi??? sama nie wiem czemu tak lece. Przy córce nie chudlam a teraz waze juz mniej niz przed ciążą.

To tak jak ja. Sama nie wiem czemu- może po części, że nieraz nie mam czasu zjeść:sorry2:, a może i przez spacery z małym- tak trzy rundy codziennie i spalam. Poza tym, przez te moje kochane 12 kg szczęścia ( gdzieś tyle ma już) to niedługo będę miała bicepsy jak atleta:sorry2::dry::-D.
 
u mnie waga stała i znów kiwnęła w dół, jak było 69.9 skalałam wręcz z radosci, teraz jest 67-jeszcze z 3-5 bym chciała zgubić:):):) a zrzucałam spooooro bo z ponad 90 przy porodzie, i start był z 72 wiec już spadamy poniżej startu, teraz sie śmieję, ze zrzucam wagę z 1 ciaży, jeszcze 5 zostało:) może sie uda!
 
szyszunka to trzymam kciuki,zeby poszlo jak chcesz.

A ja chudne i chudne i wyc mi sie chce jak na wage staje, ostatnio sie z nia poklocilam i nawet kurzu z niej nie scieram... co by mnie nie pokorcilo, ale jeszcze nigdy tak malo nie wazylam :(
 
doriska zastanawialam sie nad tym,ale nie mam zadnych objawow na nadczynnosc tarczycy. Chyba jednak pojde...
 
reklama
Do góry