reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrankowe szaleństwo i inne wariacje zakupowe

reklama
no i super, bedzie jasno i przejrzyście. Przenosze moje fotosy na ten wątek, zeby nie zasmiecac głównego:)
w związku z tym, że wiem, ze nosze pod serduszkiem małego mężczyznę, nie mogłam sie wczoraj powstrzymac i kupiłam pierwsze ciuszki. wszakże jakby jednak gin sie pomylił, mysle, że dziewczynka tez mogłaby je nosić.:)

dresik

body

no i Kermit... będzie jak znalazł na późne lato i wczesną jesień. :-)
 
Ostatnia edycja:
Śliczne i słodkie :) Kermit jest rewelacyjny :D A ciuszki faktycznie dośc uniwersalne :) Z reszta dla takiego malucha wszystko pasuje ;) Moja cora tez nosiła po bracie

Obiecałam sobie ze w przyszlym tyg też coś kupię. W piątek mam nadzieję że lekarz potwierdzi, że z dzidzią wszystko w porzadku i w poniedzialek zamierzam kupić cos malutkiego :)

Powiedz mi na jaki rozmiar kupowalaś? Zastanawiam sie ale chyba zacznę od r.62, mniejszych chyba nie ma sensu...
 
Corin ciesze, sie ze ciuszki się podobają. kolory dosc własnie uniwersalne więc i dziewczynka mogłaby nosic. Ja najmniejsze kupiłam własnie w rozmiarze 62 (body), zgadzam się, ze mniejszych nie ma sensu kupować, a dresik i kermit sa na 68. trzymam kciuki, żeby z dzidzią wszystko było dobrze.
 
ja tez nie kupowalabym mniejszych niz 62 bo jesli dziecko urodzi sie 56,58 cm to akurat a jesli mniejsze to poczeka sie chwilke i tez sie przydadza. Lepiej zeby poczekaly niz zeby ich w ogole nie zalolzyc.
 
Maqnio zaje..fajny ten kermit-elmo. Przy okazji zgadzam się z Emką, że to Elmo tylko w złym kolorze. Swoją drogą w zielonym też mu ślicznie. :-)

Czekam do środy na wizytę i jak będzie wszystko ok to na pewno też coś kupię. Nie mogę się doczekać.
 
No widze ze szal juz jest hehe ja jak wam powiem ile mam juz to padniecie a mianowicie 19 spiszkow roznych rozmiarow, 11 pajacykow roznego rodzju:) 3 czapeczki, nawet kupilam rekawiczki niedrapki i 2 buteleczki hehe wszystko uprane poprasowane i spakowane beda czekac na odpowiedni czas:)
 
No pewnie, że w razie czego dziewczynka tez może załozyć. Wcale nie jestem za tym, żeby dziewczynki tylko w różowym były! Piękne ubranka, jak coś kupie to na pewno tez sie pochwalę!
 
no anulka to pobiłas mnie juz na głowe.:-) Ja tu tak niesmiało 3 ubranka..eh..nie no super, ja tez juz bym chciała miec wszystko dla maluszka przygotowane. cudnie jest wić gniazdko:)
 
reklama
ja jestem zdania ze takiemu noworodkowi nie ma co wybierac w kolorach, ani sie go zbytnio nie pokazuje swiatu a jak juz to najblizszym osobom. Dopiero w czasie gdy dziecko ma tak kilka miesiecy i wychodzi sie na dwor spokojnie wtedy mozna pomyslec zeby chlopcu nie zakladac rozowej czapeczki. A w domu to juz wsio jedno co nosi byle wygodne bylo :-D
no serio wy szalejecie z tymi zakupami, istne zakupoholiczkowe brzuchatki :-D
 
Do góry