reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urlopy, świadczenia

Dzieki Laski za wszystkie informacje i rady:-) Jestem bardzo wdzieczna, dobrze ze sie w czasie dowiedzialam o wszytskim. Jutro jedziemy do USC :-D no i co raczej slub bedzie, po sadach nie mam zamiaru sie wloczyc.
A swoja droga pieknie bede wygladac na tym slubie hahaha taka malutka kuleczka:-D:-p
 
reklama
To czekamy na info kiedy ten szczeńśliwy dzień nastąpi żebyśmy mogły życzenia i gratulacje składać;-)
 
madzik1388: tak, możesz sie wtedy starać o zasiłek rodzinny w wysokosci 1000zloty :-) no i oczywiscie drugi tysiac becikowe :-)

maliinka_ev: no to super :-) jak już bedziesz znała dokładna date tego wielkiego dnia to poinformuj nas :-)
 
Martynaag dziekuje za odpowiedz.
Ja to sie jeszce zastanawiam jak to bedzie, bo my z mezem jestesmy ubezpieczeni w KRUS-ie, i nie wiem czy ja bede miala pieniedze tylko z krusu, czy z gminy tez, musze sie wypytac jak zawioze zwolnienie
 
aga111 tak w KUS-ie jest cos kolo 2000 zasilku poporodowego, tylko ze nie ma macierzynskiego, to jest taka jednorazowa wyplata, a pozniej juz nic sie nie dostaje, tylko wlasnie nie wiem czy jak sie wezmie z KRUS-u to czy z gminy tez sie nalezy
 
Madzik dzięki za info. Też spróbuje sie czegoś dowiedzieć. Tylko nie wiem kiedy bo krus płace w innej gminie niz mieszkam. Jak się czegoś dowiem to dam znać.
 
reklama
Do góry