reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG 3D/4D - jak to wygląda :)

reklama
Ja właśnie dzwoniłam i dowiadywałam się ile dokładnie kosztuje to USG 3D :-)

Od swojego ginka dostałam takie namiary do Rudy Śląskiej bo pytałam się go gdzie mogę takie USG zrobić:-)

I wygląda to tak, ze 180zł kosztuje USG 3D + 20zł płytka z nagraniem + 90zł USG 4D czyli w sumie 290 zł całość...dokładnie bada się maleństwo...mierzy... :tak: Samego USG3D odzdzielnie nie robią tylko w takim zestawie...czyli zasadniczo jest to USG 4D czyli w czasie rzeczywistym maluszka się oglada :-)

Zapisać mogę się właśnie gdzieś na poczatek czerwca....jeszcze muszę to obgadać z Pięknisiem, bo to jednak dużo kaski jest :eek::happy: Ale ja bym baaaaardzo chciała iść na to badanko :-) Muszę go nakusić...moze połowę ja zapłacę, a połowę on... :-p Bo z mojej cienkiej wypłaty to sama tego nie chce za bardzo płacić :happy:
 
Julinko nie wiem czy Kraków by Ci odpowiadał, ale tam gdzie ja się zapisałam tj Klinika leczenia niepłodności na ul. Białoprądnickiej mają podobno super usg i cały zestaw badań czyli usg 3D, 4D, płytka i opis papierowy kosztuje 210 zł.
 
Julinko - to bardzo dużo masz płacić:szok:, bo ja tak piszę usg 3d, ale mam na myśli cały zestaw i płaciłam tylko 180zł. Też oglądałam małego na żywo i dostałam 3 zdjęcia plus płytkę z nagraniem.No ale widzisz w każdym mieście inna cena.
 
Ja idę na usg 3d ale dopiero po 22 tyg. Właśnie się orientuję ile to kosztuje i gdzie mogę to zrobić :-)
 
moj gin wlaczyl 3 g i szczerze to na moim etapie srednio co widac
fajniej jest 3 d jak juz widac dobrze twarzyczke jak juz taka prawidlowo rozwinieta
bo teraz to sredniawo takie oczodoly widac
takze ja poki co wstrzymam sie z 3d dla mojej przyjemnosci
 
Ja widziałam 3D z 18 tc i było super widać. Włąśnie twarzyczka była już bardzo wyraźnie widoczna.
Poza tym właśnie między 18 a 22 tc zalecane jest usg połówkowe...
 
oj nie wiem jak to jest
ale usg polowkowe przewaznie się robi na 2d i ja bede miala takowe za 2 tyg bo moj robi w 22 tyg ale pewnie przelaczy na 3d zeby to i owo zobaczyc
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie gdzie można zrobić jeszcze te USG4D, bo te 290 zł to faktycnzie lekka przesada i szukam gdzieś indziej taniej :tak:

Sunrise Ten Kraków by mi nawet pasował...moze nie jest blisko, ale byśmy przy okazji miasto pozwiedzali :-)

Ja jestem z Tarnowskich Gór...dziewczyny gdzie tu jest w pobliżu USG4D, bo w tej Rudzie Śląskiej jest stanowczo za drogo....te 200zł jestem gotowa wydać, ale 300...przesada :angry:
 
Do góry