reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG 4D w Bielsku-Białej

Właśnie, ja też chętnie bym się dowiedziała, zupełnie nie jestem na bieżąco...
Pierwsze dziecko 16 lat temu urodziłam jeszcze w szpitalu na Wyzwolenia, jeszcze wtedy był tam oddział położniczy, dwójkę następnych na Wyspiańskiego. Ale teraz tyle się pozmieniało, że kompletnie nie mam pojęcia, co by tu zadecydować :-)
 
reklama
wiem ze wiele zostało opisanych, a nie powiedziałam ze chodzi mi o porody źle wpominane, bo akurat każdy woli poczytać o tych dobrze wspominanych :)
chodziło mi o to że fajnie byłoby poczytać jak obecnie jest w szpitalach, bo to co zostało opisane było jakiś czas temu.
i wierz mi forum jest nie tylko do opisów osób niezadowolonych ze swojego porodu - mnie odebrałaś tak jakbym na to czekała i na takie posty liczyła:)
a jest wręcz przeciwnie....
 
Nie, nie tak to odczytałam:):)
Chodziło mi bardziej o to że tych dobrych i spokojnych porodów nie opisuje się bardzo szczegółowo.... Bo to właśnie są fajne wspomnienia w naszej pamięci:) A te złe porody chcemy opisywać i przestrzegać inne kobiety przed błędami lekarzy i zaniedbań personelu.
Taki w sumie paradoks;-)
A swoją droga to ciekawe - tak mało mamy w naszej okolicy świeżo upieczonych mam??
 
no właśnie:) czytając ten wątek , w tym roku jest malutko postów na temat opinii o szpitalach.
o to mi chodziło;)

iwon - zazwyczaj kobiety uwielbiają opisywać te złe doświadczenia i czasem jeszcze dodawać swoje wymyślone trzy grosze żeby dodać pikanterii;) , dlatego tych dobrych jest mniej:)
 
Ostatnia edycja:
i dalej nie ma nikogo kto rodził w ostatnim czasie? w tym albo miesiąc temu? szkoda:(
Wiem że jest forum opisane wcześniej ale to rok temu a nie teraz:)

Opiszcie dziewczyny gdzie rodziłyście, to pomaga podjąć decyzję ;)
 
Hejka:-D dawno tu nie zaglądałam ,troszke z braku czasu hehe ...ja rodziłam 11 czerwca na wyspiańskiego ale byłam umówiona na cięcie z moim ginem. powiem z doświadczenia że najlepiej mieć położną lub lekarza którzy tam pracują bo inaczej trudno sie tam dostać .jestem bardzo zadowolona z opieki a dziewczyny które nie miały swojej położnej ani lekarza również miały taką opieke jak ja więc traktują wszystkich jednakowo.szczerze polecam jeśli rodzić to tylko na wyspiańskiego!:-)A suwaczek mojego Dawidka może pojawi sie po południu:-)
 
reklama
Najlepszy Szpital Wojewódzki oczywiście ze swoją położną.Rodziłam w lutym tego roku i osiem lat temu i za każdym razem było rewelacyjnie.Polecam.
 
Do góry