reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG genetyczne w Łodzi

reklama
Ja mam do was prosbe... poleccie mi miejsce gdzie moge zrobic tanio badanie USG... dzisiaj bylam na polowkowym u swojego lekarza i z dzidzi wszystko w porzadku ale nie poznalam plci bo sie tylem odwrocilo... dlatego zalezy mi na kolejnym USG najlepiej prywatnie zeby plec poznac:)
 
ja polecam dr. Kozarzewskiego - w Gamecie. Bardzo sympatyczny - konkretny - wszystko pokazuje opisuje tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania :) Ja robiłam u niego w 12 tyg i teraz też się wybieram :)
 
Przychodnia Salve na Struga dr Waldemar Lech - fachowiec - wszystko dokładnie obejrzał powoli bez pośpiechu. Film do domu na pamiątkę. Cena 150 zł. Tam akurat robiłam.
Pozdr,
 
Ja chodze do salve tyle ze z NFZ i nie potrafili sie okreslic jaka to plec... najpierw powiedzieli ze dziecko jest tylem odwrocone a pozniej ze maja nieodpowiedni sprzet zeby tak wczesnie plec okreslic...
 
Ja USG genetyczne mam wyznaczone na 8 lutego do dr. Perenc tez z polecenia swojej doktorowej do ktorej chodze. Badanie do najtanszych nie nalezy :p
 
Ja również polecam dr. Dudarewicza. Co prawda tanio nie jest, usg genetyczne 260zł, zwykłe 200zł, ale mam poczucie, że za każdym razem jest rzetelnie, dokładnie wykonane. Zawsze dokładnie wyjaśnia i rozwiewa ewentualne wątpliwości przyszłych rodziców. Na koniec dodaje płytę z filmem, ale to chyba już standard.
 
reklama
Ja polecam Dr Dudarewicza, bardzo dobre oko, specjalista z powolania, widzi więcej niz inni, takie mialam wrazenie.
przyjmuje na ul.Kaminskiego.
Mialam prawdopodobienstwo z testu pappa 1:31 a on na oko powiedzial,ze dziecko jest zdrowe, obliczal cos, porownywal.potem mialam amniopunkcje i oczywiscie wszystko bylo ok:)
 
Do góry