reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

ja obydwu urodziłam przed terminem - jednego 8 a drugiego 6 dni przed...
Mam nadzieję że i tym razem Dzidziuś się około tygodnia pospieszy, bo te ostatnie tygodnie kiedy Maluch już jest gotowy a ja dość ociężała baaardzo mi się dłużyły...
 
reklama
Ja urodziłam również tydzień przed terminem, tym razem chciałabym aby to był tylko jeden dzień, 11 marca mam wyznaczoną datę, ale chciałabym aby był to 10 dostałabym ogromny prezent urodzinowy :) A tak propo to nasze dzieciątka będą rybkami :)
 
To i ja wrzucam mojego Dzidziola. Jeśli najpierw rozgryzę jak się to robi :-D
Tyle, że mój już nie taki malutki, bo w piątek miał już prawie całe 4cm :-D

Dzidziol.jpg
 
Mag - ale olbrzym!!!! :tak::tak::tak:
Sliczne zdjecie :-)

Dziękuję bardzo :-)
Nieporównywalna różnica, zwłaszcza że jak byłam na usg w 6 tyg to jeszcze nic nie było :-D A teraz tak się zapatrzyłam jak macha nóżkami i w ogóle cały Dzidziol się rusza, że nie chciałam z fotela złazić :-D
 
reklama
Do góry