reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg- płeć dziecka

Ja chciałam wiedzieć. Ciekawość by mnie zeżarła:-p. Natomiast nie można się też nastawiać na 100% w przypadku 2d, bo 3d to już chyba niemożliwe się pomylić.
U nas na grudniówkach dziewczyna do końca ciąży, według każdej wizyty spodziewała się dziewczynki. Jakież było jej i męża zaskoczenie:szok: jak na świat przyszedł Sebastian:tak:! Nawet w 21 wieku i takim sprzęcie pomyłka jest możliwa.
 
reklama
My tez nie chcielismy wiedziec co tam rosnie najwazniejsze dla Nas bylo aby bylo zdrowe :)
Wszystko mamy w neutralnych kolorach czyt. bez rozu ktorego nie znosze...
Ale ostatnio w szpitalu sie wygadala doktorka, ze chyba chlopiec i mam potwierdzic ;)
Chlopiec?? OK mowimy jak do chlopca, ale nie potwierdzam, czekam na niespodzianke :)
 
Ja też chciałam od razu wiedzieć kto w brzuszku zamieszkał.
dowiedzieliśmy się płci w 18tc. no jak razie lekarz jest w 100% przekonany że chłopiec :)

wanilla, właśnie oby było zdrowe :)
 
W pierwszej ciązy lekarz na 100% na kazdej wizycie potwierdzal dziewczynke.Czekalismy wiec na nasza Hanie z rozowiutkimi (inne na dziewczynke ciezko dostac ;-) ) spioszkami i bodziakami. W efekcie przez miesiac po porodzie mialam pieknego rózowiutkiego syneczka
:-) w drugiej ciąży lekarz na 100% potwierdzil dziewczynke w ok 20tyg. Tu sie sprawdzilo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mnie w 14 tygodniu lekarz na usg genetycznym powiedzial ze prawdopodobnie bedzie dziewczynka. nie pytal czy chce wiedziec. teraz czekamy czy sie potwierdzi ze zawita u nas Hania, chociaż maz ma jeszcze nadzieje ze cos urosnie ;)
 
Witajcie, ja od 20tc wiedziałam ze urodze synka i sprawdzilo sie:) teraz mam dziwne przeczucie ze to bedzie dziewczynka, zobaczymy za kilka tygodni:) choc jesli lekarz mowi ze bedzie chlopiec to duza szansa ze bedzie poniewaz jak ma cos miedzy nogami to raczej nie zniknie, ale jesli mowi ze dziewczynka to nie wiadomo czy dziewczynka i nic nie ma miedzy nogami czy moze po prostu sie podwinął:)
 
Jestem po kolejnym badaniu USG.
Miałam za sobą zwykłe badania 2D i jedno 3D/4D, obecnie znowu jestem po 2D i niestety lekarz NIE JEST w stanie stwierdzić co będzie. Dzidzia ma tak mocno nogi zaciśniete, że nic nie widać... do tego strasznie sie wierci.
Jestem w 27 tc... troche przykro tak nie wiedzieć :(
 
reklama
Do góry