reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UŚMIECHNIJ SIĘ ;))

reklama
Dostałam to mailem od koleżanki i postanowiłam Wam wszystkim to "dać", a Wy porozsyłajcie (wg instrukcji na samym końcu) dalej :D

Dlaczego kobiety żyją dłużej...
Rodzice oglądali tv i mama powiedziała: "Jest już zmęczona, pójdę spać". Poszła do kuchni zrobić kanapki dla nas na jutrzejszy lunch, wypłukała kolby kukurydzy, wyjęła mięso z lodówki na dzisiejszą kolację, sprawdziła ile jest płatków śniadaniowych w puszce, nasypała cukru do cukierniczki, położyła łyżki i miseczki na stole i przygotowała ekspres do zaparzenia kawy na jutro rano. Potem włożyła już upraną odzież do suszarki, załadowała nową partię do pralki, uprasowała koszulę i przyszyła
guzik. Sprzątnęła ze stołu pozostawioną grę, postawiła telefon na ładowarkę i odłożyła książkę telefoniczną do szuflady. Podlała kwiaty, opróżniła kosze na śmieci i powiesiła ręcznik do wysuszenia. Potem ziewnęła, przeciągnęła się i poszła do sypialni. Zatrzymała się przy biurku i napisała kartkę do nauczyciela, odliczyła trochę kasy na wycieczkę w teren i wyciągnęła podręcznik schowany pod krzesłem. Podpisała kartkę urodzinową dla przyjaciółki, zaadresowała kopertę i nakleiła znaczek
oraz zapisała, co kupić w sklepie spożywczym. Obie kartki położyła obok torebki.. Potem Mama zmyła twarz mleczkiem "trzy w jednym", posmarowała się kremem "na noc i przeciw starzeniu", umyła zęby i opiłowała paznokcie.
Ojciec zawołał: "Myślałem że poszłaś do łóżka". "Właśnie idę" - odpowiedziała Mama. Wlała trochę wody do miski psa i wypuściła kota na dwór, potem sprawdziła czy drzwi są zamknięte i czy światło na zewnątrz jest zapalone. Zajrzała do pokoju każdego dziecka, wyłączyła lampki i telewizory, powiesiła koszulki, wrzuciła brudne skarpety do kosza i krótko pogadała z jednym z dzieci, jeszcze odrabiającym lekcje. W swoim pokoju Mama nastawiła budzenie, wyłożyła ubranie na jutro, naprawiła stojak
na buty. Dopisała 3 rzeczy do listy 6 najważniejszych czynności do wykonania. Pomodliła się i wyobraziła sobie, że osiągnęła swoje cele. W tym samym czasie Tata wyłączył telewizor i oznajmił "w powietrze": "Idę spać". Co też bez namysłu uczynił. Coś nadzwyczajnego w tej historii?
Zastanawiasz się, dlaczego kobiety żyją dłużej? "BO JESTEŚMY
SKONSTRUOWANE NA DŁUGI PRZEBIEG".... ( i nie możemy umrzeć wcześniej, bo tyle mamy jeszcze do zrobienia !!!)
Wyślij dziś tę historię do 5 fantastycznych kobiet - na pewno będą Ci wdzięczne.
A potem- IDŹ SPAĆ !!
 
A teraz girka, której nie umiem przejść. Albo jestem taka tępa,a lbo się nie da:
instrukcje:

Aby wystartować wejdź w link i kliknij w niebieskie okrągle pole po
prawej stronie. Aby poruszyć ludźmi, kliknij na nich. Aby ruszyć
tratwe kliknij na czerwoną gałke przy brzegu rzeki

Wszystkie osoby muszą przedostać sie na drugą strone rzeki. Tratwa
może unieść tylko 2 osoby na raz;
- Ojciec nie może zostać z żadną z córek podczas gdy nie ma matki
- Matka nie może zostać z żadnym z synów podczas gdy nie ma ojca
- Zlodziej (w wieziennym ubraniu) nie może zostać z nikim pod
nieobecność policjanta
- Jedynie ojciec, matka i policjant umieją sterować tratwą

http://freeweb.siol.net/danej/riverIQGame.swf

POWODZENIA!!!!

 
stracicie zabawę...

w końcu mamy duuuużo czasu.

jeszcze sie pomęczcie, jak sie do jutra nie uda to wysle wam prywatną podpowiedź...
 
maz przeszedl dosc szybko ja jakos nie moge,ale sie pomecze jak jutro pojdzie do pracy-bo to jest do przejscia.......a i musze mu udowodnic ze ja tez potrafie(a jakby mi sie nie udalo to azik podpowiedz mi przysle ;D)
 
reklama
Do góry