reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem?

A mnie akurat na bliskości morza nie zależy, bo nie mam zamiaru się wylegiwać, a kwatera ma służyć jako miejsce do spania, bo nas przeważnie nie ma całymi dniami.

no to niewiem co mogę Ci poradzić,troszkę mało czasu masz już na szukanie,ale może coś znajdziesz jeszcze :-)
 
reklama
A jaka cena? Mnie napisali 100zł za 2 doroslych i 2 dzieci i wydaje mi sie duzo zwlaszcza, ze to przed sezonem.

E-lona wydaje mi się, że 100zł za pokój 4-osobowy (w zasadzie 3-osobowy :-)) to tanio, jak na polskie morze. W sumie nigdy nie byłam przed sezonem, ale i tak cena wg mnie jest niezła.
 
my byliśmy w zeszłym roku w maju nad morzen płacilimy 80 zł za od z wyżywieniem, więc 100 zł za pokój to nie dużo
 
Może 100 zł w sezonie to mało, ale teraz nie sezon. Znalazłam w Karwii za 60 zł za pokój:)
Teraz szukam w Rewie, bo bliżej do Trójmiasta.

Edit:
No i znalazłam w Rewie za 70 zł :happy:
 
Ostatnia edycja:
Do góry