reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Vialise Body Wrapping - co sądzicie?

A on się różni w jakiś znaczący sposób od tych boby wrappingów z salonów? W sumie dość późno zadaje to pytanie ale teraz mnie to tak w sumie zaciekawiło. Na czymś opiera się róznica?
 
reklama
Tym, że w salonie płacisz za nałożenie, światło, miejsce itp ;) Także wychodzi, że w cenie 2 zabiegów masz opakowanie na 2 miesiące coooo najmniej ;) Taka jest różnica. Nie wiem Byłam na zabiegach normalnie w salonach i szczerze? Działa tak samo a tak w domu jesteś, nie czujesz skrępowania ani niczego takiego.
 
O tym w sumie w taki sposób nie pomyślałam :laugh2: Może coś w tym być bo w sumie za 2 takie zabiegu daje się tyle co za praktycznie jedną butelkę vialise. :wściekła/y: Tak sobie myślę, że bym na serio go kupiła, ale jakaś nie wiem... mam nadzieję, że będzie on w porządku i nie będzie ani uczulał ani nic.
 
W nim nie ma zbytnio co uczulać albo inaczej nie ma najczęstszych alergenów w kosmetyku. Sama mam problem z częstymi uczuleniami i teraz sprawdzałam wszystko od A do Z przy kupnie vialise.
 
Tak na prawdę to wszystko zależy od twojego organizmu co może cię uczulać. Jednych uczula kot a innych pies. Co do tych alergenów to sama tego tak nie sprawdzałam ale patrząc na skład po szybkim to nie widzę co by tak mogło uczulać albo podrażniać. Ja chodzę po zdjęciu folii cały czas z kosmetykiem (nie zmywam go) i nic a nic po długim czasie mnie nie swędzi czy coś.
 
Mam go w końcu i musze powiedzieć, ze nie spodziewałam się jakiegoś wielkiego szału ale trzeba przyznać że kosmetyk jest całkiem fajny. Nie pachnie jakoś zachwycająco, wygląda też dość żółtawo, ale działa więc wybaczam :D
 
U mnie lepsze efekty dało regularne szczotkowanie ud. Nie wierzyłam początkowo w moc szczotkowania, potem postanowiłam wypróbować i spore zdziwienie bo cellulit jest o wiele mniejszy. Zajmuje mi to może minutę dziennie a rezultaty widziałam po kilku tygodniach.

No i polecam balsamy brązujące. Mam wrazenie, ze nogi które są muśnięte słońcem wygladają na szczuplejsze a cellulit mniej się rzuca w oczy.
Link do: Bielenda Bronzing Coco Balsam Brązujący 200ml - sklep Cocolita
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ćwiczenia, picie wody, zdrowe jedzenie i balsam antycellulitowy ( od siebie polecam wypróbowanie tego od Selvert, jest do zamówienia obecnie chyba jedynie w sieci: sklep.kosmoprof.pl/pl/menu/pielegnacja-ciala-161.html - nie jest to tani kosmetyk ale daje dobre oraz jednocześnie szybkie rezultaty) . Tak walczę z cellulitem, do tego jeszcze robię sobie peelingi kawowe albo cukrowe. Sposób działa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry