reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W ciazy znaczy PIEKNA...

a mnie zawsze pociesza fakt, ze na swiecie jest tyle dziwakow ktorzy czuja sie ze swoja odmiennoscia tak swobodnie, to dlaczego ja, kobieta w ciazy, mloda mam sie czuc gorzej. Nie wygladam zle, pomimo tych wszystkich kraglosci, plam na twarzy, syfow na kazdym krawku ciala :-D dajmy sobie troche luzu, nie takie dziwaki i dziwadla z nas jak myslimy :-D:-D:-D
 

Załączniki

  • lama.jpg
    lama.jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 52
  • pies.jpg
    pies.jpg
    6 KB · Wyświetleń: 57
  • brzydal.jpg
    brzydal.jpg
    6,2 KB · Wyświetleń: 48
  • chuda.jpg
    chuda.jpg
    8,1 KB · Wyświetleń: 55
reklama
emcia hihi no fotki niezłe są nie ma co :-D
Ja tam sie nie czuję ani brzydka ani gruba jestem taka sama jaka byłam tylko w ciąży :-D
Żadnych pryszczy nie mam,plam na buzi też nie a nawet mężowi sie lepiej podobają moje tyły hihi więc dla mnie ciąża to same +++++
 
Corin zapodaj to foto :-D posmiejemy sie :-D ahahhaha
ja zaraz poszukam mojego i tez go zestawie to wstawie na nasz temat prywatny :-D hahaa
 
Heja brzuszki!ja dzisiaj bylam na zakupkach malych ,ubralam sie w tuniczke i lleginsy i wiecie co ?naprawde moje samopoczucie i samoocena wzrosla bo wiele osob sie usmiechalo na moj widok ,chwalilo moj brzuszek i ze pieknie wygladam :)fajnie ze juz wiosna chociaz mozna brzuniem sie pochwalic ,sie ubrac fajnie ,zwiewnie i udowadniac ze bendac w ciazy mozna wygladac jak milion dolcow:-Dbuziam slonecznie:laugh2:
 
oszqrde i tak ma byc,bo niby czego nam brakuje w porownaniu z innymi?niczego a do tego my mozemy sie chwalic naszymi pieknymi brzuszkami i swiadomosc ze czeka nas najwazniejsz rola zycia bycia mamą :-Dbuziam i pozdrawiam :)
 
reklama
a ja mam odwrotnie bo nie znosze legginsow i tunik przez co zawsze rozpaczam ze nie mam w czym chodzic, zawsze chodzilam w rurkach a tu teraz na nos moge wlozyc, co sie dziwic na pluse mam 13,5:szok:
 
Do góry