reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwestii przywitania

mamaAleksa- u nas, Wrzesniowek, nie mam mowy o odstawania, anaklim ma racje:tak:
brown.kate- to maja starsza croka, Patrycja ur. 24maja 1994- to dopiero stara koza;-)
 
reklama
mamaAleksa - Twój synuś ma już ząbek ? :szok::szok::-DSzybko .

Ma, ma już na początku grudnia tak się ślinił i wkładał piąstki do buzi, ale nie pomyślałabym że to już ząbki.. A tu patrzę 30 grudnia dokładnie a tu biały ząbek wystaje :) dobrze, że nie gorączkuje, ani nic mu nie dolega:-)
 
Czesc Wam
Witaj Pedro, Apolonia Maria urodziła sie 3-go września w Nottingham. Jesli chodzi o słuzbe zdrowia na wyspach( sorry za wcinkę Anaklim:-p) to z jednej strony mam pochlebne zdanie, z drugiej faktycznie masakra. MNie w ciazy nie robiono wielu badan(chocby ginekol.), obecnie czytam, ze w Pl jest wiecej badan dla dzieci, chocby usg bioderek, a tutaj tego nie praktykują. Ale sa i dobre strony. Badania prenatalne chocby, sa badaniem podstawowym, szczepienia dzieci darmowe( w tym pneumokoki). Dzizasss cóż za chaos;-)
Moze spytaj konkretnie:sorry2:
 
mamaAleksa szybciuko wyrósł ten pierwszy ząbek.Moja niunia strasznie się ślini i wpycha sobie łapki do buzi strasznie o mało co niewymiotuje a na dodatek od jakiegoś tygodnia jest srtasznie płaczliwa szczególnie jak zabieram jej łapke by sprawdzić czy nie ma włosa na ręku.Może u mnie to początek ząbkowania ???
 
mamaAleksa - gratuluje pierwszego zabka. Super ze malutki tak lekko to zniosl. Moja mala tez przeokropnie sie slini, srednio 4 sliniaczki dziennie zalatwia tak ze prawie mozna je wykrecic! Kupilam jej ostatnio fajowe gryzaki i dalam takie zimne z lodowki, ale nie za bardzo jej spasowaly...W kazdym razie zabkow spodziewam sie w kazdej chwili.
Co do pogody to u nas super!!! W nocy lekki mrozik, w dzien cieplutko i swieci slonce. Korzystam poki nie leje.....
Fajni masz ze synus spi Ci tak dlugo, moja zawsze o 8 wstaje i to jak z zegarkim w reku. Ale to i tak spoko bo cora mojej kolezanki budzila sie zawsze o 5 rano! A dlugo Twoj maluszek sypia w ciagu dnia? Daje Ci odpoczac?
aniach - i pomyslec ze jeszcze troszke i nasze maluszki tez wyrosna na takie stare kozki :)
 
mamaAleksa witaj! :) ja - lat 23 - urodziłam corcie (łucja) 13.09, wazyla 4300 i miala 61cm wiec wiem mniej wiecej co przeszlas :) tez sn rodzilam... a w pazdzierniku 2005 urodzilam synka(Igor) (4500 i 60cm, sn). No ale mi to na usg przed porodem od razu lekarz powiedzial ze ponad 4kg to bedzie... nie mniej jednak porody mialam szybkie (pierwszy 4 godz i 40min, drugi 2,5 godziny) lekarz mi powiedzial ze jestem stworzona do rodzenia, mimo wszystko wiecej dzieci nie mam zamiaru miec...mam i chlopca i dziewczynke wiec jest ok :)

co do zabkow...mojej to od kilku dni wlasnie slina jak woda leci z buzki, a jak lezy na brzuchu to zaraz wielka mokra plama sie robi...no ale widac juz zabki zaraz pod dziaselkiem wiec mysle ze lada dzien beda...i to dwa naraz ida... :) wiec czekam z niecierpliwoscia...bo maruda z niej przez to niesamowita.... ;)
 
reklama
Hej :) mój synek ważył 4 kg :) 55 cm :) rodziłąm siłami natury, poród miałam dość trudny 14 h :D i udało się bez nacinania więc po porodzie mogłam już się cieszyć synkiem i zająć się nim :) mamoAleksa gratuluje ząbka my też już nie możemy się doczekać!! Mój synio też potrzebuje ogromnej uwagi nie lubi być sam :) a karmię piersią i butelką na zmianę , chociaż piersi jest coraz mniej. Od wczoraj Dawidek z chęcią wypija soczek marchwiowy, herbatek wogóle nie chce pić. Pozdrawiamy serdecznie :)
 
Do góry