reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W staniku czy bez?

reklama
prze dporodem spałam bez, po porodzie w staniku, ale kupiłam takie bawełniane, których nie czułam wcale, a kupiłam na straganie na grosze (nie więcej niż 10 zł), wcześniej nawet bym na nie nie spojrzała, ale pani mi fajnie doradziła.... :) w dzień miała biustonosz do karmienia specjalny, a na noc właśnie te bawełniane... teraz latem, kiedy już nie karmiłam też sobie te bawłniaczki nosiłam, bo jakoś wygodzniej :)
 
ja mam spory biust, a że mam staniki super dopasowane to śpię "z",
a że wizualnie są bardzo kuszące więc mój małż nie ma nic przeciwko, nie uważa ich za zbroję i baardzo lubi je ściągać, chociaż-w sumie...- nie za każdym razem :-D
 
ja tez bez stanika, nie wygodnie mi w nim
jedynie jak karmiłam to spałam w staniku, mimo ze był bawełniany to było mi niewygodnie
 
reklama
Dlaczego karmiąc piersią spałyście w biustonoszu? nie rozumiem tego... ja 2,5 mca karmię i stanik zakładam tylko wychodząc z domu, nawet po domu w dzień chodzę bez. Kiedy Mała jest głodna zsuwam bluzkę i nie mam problemu, dla mnie stanik to niepotrzebne męczarnie...
 
Do góry