reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

Jeszcze pójdę z nim do audiologia foniatry, bo laryngolog go oglądał wiec wiemy że migdały odpadają, audiolog może się uda załatwić na grudzień lub styczeń prywatnie oczywiście a na NFZ też wezmę skierowanie, strasznie mnie to meczy
 
reklama
Bo wszystkie matki krzykaczki uciekły, zostały tylko najwierniejsze rozumiejące temat. Jednak nawet na forum potwierdzają się bolesne realia, płód jest święty nawet chory i każdy się nim interesuje a jak się juz urodzi to nagle się o nim zapomina.
Ja cały czas podczytuje was i trzymam za was kciuki. Niestety kompletnie nie znam się na tym jak pomóc malutkiej albo twojemu synkowi, moja wiedza w tym zakresie jest ograniczona.
Jednak jak pisałam wcześniej, pisz gdybyś potrzebowała jakiejś pomocy, niekoniecznie co do fachowców, może jakaś zbiórka, gdyby finansowo cię to wszystko przytłoczyło, albo gdybyś chciała się po prostu wygadać.
 
Bo wszystkie matki krzykaczki uciekły, zostały tylko najwierniejsze rozumiejące temat. Jednak nawet na forum potwierdzają się bolesne realia, płód jest święty nawet chory i każdy się nim interesuje a jak się juz urodzi to nagle się o nim zapomina.
To jest niestety prawda. Bardzo Wam kibicuje i trzymam za Was kciuki, czasy w których przyszło Wam żyć i mierzyć się z trudnościami są po prostu chore.
 
reklama
Do góry