reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka

reklama
To nasz ostatni wpis tutaj,
Krystian w tamtym tygodniu skończył 3 lata,
dziś na kontroli u pediatry
wzrost:103cm
waga:14.3kg
butki:26-27
ubrania zależnie od firmy 104-116

Jejku Jagoda ale Twój synek rośnie pięknie!!
I jakie butki już duże nosi.
Mój Kuba buty 24.
Pozdrawiam serdecznie!!
 
A nasza kruszynka ma 87cm wzrostu waży około 12kg butki ma 23,24,czasem 25-teraz kupione adidaski.Ubranka to tak 86/92
 
Oliwka ma 17 miesięcy, waga ok.14 kg, wzrost ok.90 cm, but 23 lub 24 (zależy jaka firma), ubranka na 98 lub 104, choć i na 110 kilka sztuk się znajdzie ;-). Ci ludzie co nas nie znają myślą, że ona ma 2,5 roku :-D.
 
Witajcie mamusie!!! czy jest tu jakas dzieczynka wiek 20 miesięcy. Chciałabym wiedziec ile wazy i na ile kupuje sie ubranka chciałabym porownac z moja Oleńka. Serdecznie pozdrawiam prosze o odp na gg 10945839.
 
u nas na rowne 20 miesiecy Judi miala 80 cm waga 11 kg , butki 21 , ubranka na 80 cm lub 12-18 miesiecy. ale niema co porownywac kazde dziecko rosnie swoim tempem.
 
Mój Kuba rósł bardzo szybko i dzięki temu nabawił się anemii, z której do dziś nie możemy wyjść. Odkąd zaczął biegać - schudł. Teraz na 14 miesięcy i waży 13 kg, ma 90 cm wzrostu. (10 kg ważył jak miał pół roku...)
 
reklama
Dziewczny, w porownaniu z moja kruszyna to macie duuuuuze dzieci.
Moja mala ma teraz 31 miesiecy, czyli 2.5 roku,a od ponad pol roku wogule nie tyje. Na bilansie dwulatka warzyla 12 kilo i tak sie trzyma, jak cos przybedzie to potem zrzuci. Dobrze ze chociarz rosnie, ale tylko nogi, bylo 92 a teraz jest 98 rozmiar ubranek, gora nadal 86,i tak juz od roku.
Mysle ze potrzeba nam wiecej spokoju i rozluznienia. Kazda pociecha urosnie, ale w swoim czasie. :tak:
 
Do góry