reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

U nas ponad 11kg wzrost 86 i każdy mówi jaka ona drobna dziwię się bo to 75 centyl, tylko że moja ma małą główkę drobną buzię nie jest grubiutka bo się wyciągnęła. Niektórzy jak się pytają o wiek to są zaskoczeniu bo mówią że wyglada na starszą a dużo osób mói jakaz Ona 3qw2drobniutka
 
reklama
Moja też drobniutka - 10,2kg i ok.80cm. Ciuszki nosi 80/86. Nosi jeszcze bluzki, które nosiła rok temu....
 
NO to jak u nas też sukieneczki krótkie się zrobiły, ale bluzki na krótki rękaw większość dobra, kupowałam tak na 12-18 miesięcy i niektóre na dwa latka. Ubranka nosimy różne, zależy od firmy. Spodenki głównie na 86, chociaż, niektóre są za krótkie i zakładam na 92.
 
reklama
My jesteśmy po bilansie 2latka i tak
waga w końcu coś tam ruszyła :) 10,8kg, a wzrost 86cm (dziwne, bo niby przy ścianie wyraźnie widać jak zaznaczam, że skoczyła przez to lato minimum 3cm, a jakąś ciągle u lekarza wychodzi 86cm od dłuższego czasu.. więc ja jestem skłonna naciągnąć to nawet do 89cm ;-)
ale z ubrankami mamy mega problem, bo wszystko leci z dupki.. chyba zacznie chodzić tylko w sukienkach i ogrodniczkach, bo póki co jeszcze nosi pampersa i na nim się to wszystko jakoś trzyma, ale coraz częściej robi sama na nocniczek.. jak zdejmiemy pampka na stałe to nie mam ani jednych spodni dla niej :-/ strasznie mnie to wkurza.. nawet nie wiecie jak bardzo.... ale najważniejsze jest, że od kilku msc nie mogę narzekac na jej apetyt :tak:
 
Do góry