reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

maarta to masz już dużego chłopca w domu.I waga też już dość wysoka.
Ja się nie moge sprężyć aby zmierzyć i zważyć Dominike.
A jak już pójdziemy do przychodni to niunia jest lekko podziębiona i nie ważą już takich dzieci.
 
reklama
O kurczaki! To widzę, że mój Misio chyba przoduje z wagą :oo2: (tzn chyba idzie na równi z Kubusiem, hehe). Niestety nie ważyłam się u lekarza tylko w domu na zasadzie, że wpierw razem a potem sama. I tak jakoś wyszło, że ten chłop waży 12 kilosów!! :baffled: (waga źle waży? hmmm)Ale fakt jest taki, że ciuchy już mu kupuję jak na dzieciaczka 1,5 rocznego, haha. I ciekawe skąd on taki wielki! Sterydów mu nie dajemy, jada normalnie. Mały kulturysta :-) tyle, że bez mięśni :-p
 
No i przy okazji gardziolka zwazyli mi Kubusia w gabinecie...efekt 12 kg 300 g....maly klocuszek ;-) a z numeracja ciuszkow to juz glupia jestem raz 92/98 jest w sam raz innym razem juz w sklepie widze ze za male a innym razem duzo za duze i badz tu madry czlowieku i kup dziecku ubranko.
 
a czy u Was też rękawy są zawsze za długie w stosunku do długości koszulek/bluzeczek?
Czemu oni robią takie ktróciutkie bluzeczki, że zaraz wychodzą ze spodni (jeśli są włożone, co robię na spacerze)
Kupuję większy rozmiar i podwijam te rękawy.
 
Joaska to u mnie albo tak jak u Ciebie albo na odwrot, rekawki za krotkie a bluzeczka za dluga.:-D Juz mnie krew zalewa, moze mam pare tylko ciuszkow ktore sa dopasnowane. Ostatnio kupilismy mu spioszki Disneya do spania i efekt jest taki ze rekawki wygladaja jak w ciuszkach po mlodszym bracie za to nogawki sie ciagna po podlodze i wyglada jak foczka....nie wiem jak oni szyja te ubranka, juz nie wspomne ze nigdy mi sie nie zdazylo zeby producent trzymal sie numeracji. Juz przetestowalam gdy kupowalam ubranka w jednym sklepie tego samego producenta i rozmiar 98 nie byl sobie rowny.:no: nie kumam tego
 
u nas też problem z długością bluzek lub rękawów.A co do szycia i rozmiarów to pracowałam trochę w firmie która bieliznę robiła i tam zobaczyłam o co biega.Nie chce im się sprawdzać dokładnie a powinno być mierzone w każdą stornę.3razy za mojej pracy była wymieniana ekipa z pakowania właśnie przez niedokładne sprawdzanie i mierzenie.
 
reklama
Dziś byłam zważyć moją pannę i waży równe 9000g
U nas też jest ten sam problem z bluzeczkami
czasem nawet i 68 jest jeszcze niuni dobre a tak to nosi 74 lub 80 bo 86 to jest za duże i trzeba rękawki podwijać.
 
Do góry