reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA NASZYCH DZIECIĄTEK!!!

reklama
u nas tez szczepienie różyczka/odra/świnka, termin juz mamy ustalony na 3 dni po roczku:)
 
A my mielismy sie dzisiaj mierzyc, wazyc i kontrolowac i ...... zadzwonila pani doktor, ze szpital ma strajk i odwoluje wizyte do odwolania..... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: (ciekawe, kiedy uda nam sie teraz do niej dostac......)
 
wiecie co rozumiem, ze lekarze malo zarabiaja ale dlaczego maja z tego powodu cierpiec dzieci to tego nie rozumiem. Uwazam, ze dzieci powinny byc bezwzglednie przyjmowane. Gdzie my zyjemy:no:.
 
Fredka, mysle dokladnie tak samo - dlatego bylam ...delikatnie mowiac - wsciekla :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mamoot, nie zauwazylam Twojego pytania. Do szpitala na Czerniakowska - mamy przez dwa lata zapewniona opieke (!!!!!!!!) z racji tego, ze Mateusz przyszedl tam na swiat...
 
a ja dziś zmierzyłam Karolka bo ostatnio wszystko za krótkie się zrobiło - no i na stojąco wyszło mi 78 cm, a metodą którą KasiaDe mówiła 85 cm ;) ale chyba nie za bardzo fachowo to zrobiłam hihi tym bardziej że Karol kręcił się strasznie - tak czy inaczej - biorąc pod uwagę te 78 cm to wybujał nam chłopak ostatnio!!!
 
ALE TE NASZE DZIECIACZKI ROSNA,JA JUTRO ZMIERZE MAXIA ,Z CIEKAWOSCI CZY NIE OBSTAJE W TYLE ZA WASZYMI,HA,HA,HA:-D:-DWAZYC TEZ JUZ DAWNO NIE WAZYLAM GO ,ALE MYSLE ZE JAKIES 10 KG,TO MA.
 
reklama
Kurcze, fajne juz duże te Wasze dzieci. Olka ma 75 cm, ale waży 7,5 kg. Szczupła taka, że hej. Ale je jak smok! Nie wiem, co o tym myśleć... Chyba po prostu nie będę myśleć wcale ;)
 
Do góry