reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA NASZYCH DZIECIĄTEK!!!

mamusia

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
16 Styczeń 2006
Postów
1 059
POCHWALCIE SIE ILE JUŻ WAŻĄ WASZE MALUCHY NO TO JA ZACZYNAM JESTEM W 26 TYGODNIU CIĄŻY A MALUSZEK WAŻY 900 GRAM POZDROWIONKA
 
reklama
moj w 30stym tygodniu, przy ostatnim "wazeniu" mial okolo 1400g :D
biorac pod uwage jego tempo wzrostu pewnie juz nieco przytyl bo to bylo ponad tydzien temu hehe
 
NIEKONIECZNIE CHŁOPCY SĄ WIĘKSI MOJA CÓRECZKA BYŁA NAJWIĘKSZA NA ODZIALE BO MIAŁA 4KG 150 GRAM NIEWIEM OD CZEGO TO ZALEŻY OD GENÓW CHYBA CZY DUŻA MAMA I DUŻY TATA AŻ SIE BOJE ILE BĘDZIE WAŻYĆ MOJE DRUGIE ALE NARAZIE STATYSTYCZNIE JEST MALUTKIE TYLKO TE KILOGRAMY MOGĄ PRZYJŚĆ W OSTATNICH MIESIĄCACH AŁĆ POZDRAWIAM ;)
 
Ja sie nie pochwale bo tu nikt takich informacji nie udziela :mad: A swoja droga czy wage mozna poznac jedynie przez usg, bo jesli tak to do konca sie juz nie dowiem bo chyba nie mam tu juz planowanego. Chyba, ze w koncowce zrobia krotkie profilaktyczne co wydaje mi sie w miare logiczne. Na razie musze poprzestac na nadzieji, ze moj maly tez ladnie rosnie :)
 
wzrost dzidziusa napewno zalezy od wzrostu taty a ogólne wymiary to kombinacja genetyczna :D Oby te nasze dzieci nie były wielkie :o

Cicha jesli dobrze myślę to po 32 tygodniu USG to sprawa obowiązkowa ??? Takie ostatnie przymiarki przed porodem, musza ci zrobic !
 
Ha jesli wzrost zalezy od wzrostu taty to zapowiada sie duzy dzieciaczek (zwlaszcz, ze moj wazyl ponad 4 kg a jego ojciec 5 przy urodzeniu :o)
Mam rzeczywiscie nadzieje, ze mi to usg zrobia chociazby dlatego by uniknac "wagowo-wielkosciowych" niespodzianek :)
 
reklama
nie wiem jak to jest z ta wielkoscia, bo moja mama ma 163cm, moj tata 176cm, oboje szczupli
maja 4 dzieci..........kazde oprocz brata, ktory urodzil sie 3tyg przed terminem(ale daleko do tych 4kg mu nie bylo i jakby poczekal to bylby pewnie najwiekszy hehe), wazylo ok.4kg!!!!!
lacznie ze mna ;D , ktora ma teraz 158cm hehehe

moj maz ma ponad 180 i nasz synus ma podobono dlugie nogi czyli racja, ze po tatusiu conieco sie dziedziczy :laugh:
 
Do góry