reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA NASZYCH DZIECIĄTEK!!!

Eli rzeczywiscie sporasna ta Twoja cora. 1,5 kg w 27 tygodniu ;D Fajna pucatka bedzie. No i fajnie, ze was informuja o wadze.
Moj maz to jak widzi takie dobrze odzywione dzieciaczki w wpada w zachwyt i nie moze sie napatrzec. A ja nie mam nic przeciw niewielkiemu maluszkowi przy urodzeniu (zawsze latwiej ) a potem niech nadgania :)
 
reklama
Wlasnie wrocilam od gina, Mateuszek wazy kolo 1 kg.
Pan doktor powiedzial ze kolos nie jest ale w normie. I serducho slyszlam. Polozenie miednicowe...w kolko sie maluch wierci:)))))
 
ja ide w poniedzialek i zobaczymy ile maly przybral na wadze od ostatniej wizyty :D
mam nadzieje, ze polozenie miednicowe juz mu sie znudzilo, bo w 33tyg powinien juz sie przekrecic, a poprzednio glowke mial pod moim prawym zebrem i jakos ciagle mnie cos tam uwiera :/
no ale zobaczymy, ostatnio mial ok.1,5 kg, ciekawe ile teraz :D
 
Ja mam wizyte w czwartek za tydzien ale wydaje mi sie ze moj mezczyzna jest juz duzyyyyyyy :) Co najgorsze to ja go ciagle czuje kopiacego w okolice szyjki, mam nadzieje ze przed porodem nie zrobi mamie numeru i bedzie grzecznie kierowal glowke w dol :D
 
Po dzisiejszej wizycie pochwalimy się wagą dokładnie 1890g w 31tc. Aż się sama zdziwiłam że moje maleństwo jest już takie duże, ale pan doktor powiedział że tak powinno być.
 
A my idziemy na wizytę w poniedziałek i mam nadzieję, że wkońcu dozekam się USG. Miałam mieć na ostatniej wizyxie 2 tygodnie temu, ale aparat zepsuty i nieudało się. Mam nadzieję, że naprawią i dowiem się wreszcie co słychać u Maluszka bo ostatnio słuchamy tylko serducha.
 
A mój Karolek ma w 31 tyg 1550 - i to jest całkiem przeciętnie - jak mi lekarz pokazywał na normach to wypada dosłownie minimalnie nad średnią, prawie na linii :) Nie mam nic przeciwko żeby przy urodzeniu też ważył srednio :D
 
A Kubuś dzisiaj ważył 1500 g. Lekarz zmierzył mu nawet rozmiar buta 6 cm. ;D ;D ;D ;D ;D ;D Ale fajnie tak napatrzeć sie na maleństwo. A i Kuba ma włosy, ale niestety nie było widać w jakim kolorze ;D ;D ;D ;D ;D ;D Koloru oczu też nie podejrzeliśmy a tak mi sie marzą takie zieloniutkie jak ma mamusia ;D
 
no sumko najpierw to chyba niestety niebieskie hehe
konkretne rozmiary juz te dziecioczki maja ;D
kurcze nie moge sie doczekac poniedzialku!!!!!!!!!!!!!! :D
 
reklama
No ja muszę rozwiać mit niebieskich oczek u wszystkich noworodków. Bartolo od pierwszego dnia miał czarne ;D
 
Do góry