reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA NASZYCH DZIECIĄTEK!!!

wooow nie wiedzialam ze tak moze byc!
moj braciszek mial niebieskie oczka i ku rozpaczy babci......rude wloski ;D
ale potem zamienil sie w blondynka i tak mu zostalo, poza tym, ze ma piegi
drugiemu bratu to te niebieskie nawet do teraz zostaly.........a wlasciwie to ja jestem jedyna ktorej takie zielonkawe sie zrobily, nawet rodzice oboje niebiesko szare oczka maja.
 
reklama
Ja tez chyba jedyna z rodziny z zielonymi oczami, pozostali czlonkowie to bruneci o brazowych oczach. Ale moj maz jest Marokanczykiem wiec dziecko raczej napewno kolory odziedziczy po tatusiu :) Bardzo sie zdziwie jesli objawia sie jakies cechy recesywne, czyli jasne kolory :o
 
zapomnialam, ze taki temat jest
moj maly w 34. tygodniu wazy 2,3kg :D
wg pomiarow wyszlo, ze 34. tydzien to sie juz nawet skonczyl hehe
maluch rosnie jak na drozdzach......moze chce byc Bykiem a nie Bliznieciem hehehehe
 
Ja ide do ginekologa w czwartek ale tak mnie wybrzuszylo w ostatnim tygodniu ze poprostu wstydze sie mowic ze zaczynam 8 miesiac bo wygladam na 9 !! Porazka, ile to dziecko musi wazyc !! Bo ja nie przybieram (57 kg ) a brzuch rosnie :(((
 
Agatatje, zawsze patrze na twoj suwaczek z rozmarzeniem , kiedy zobacze te liczbe u mnie ... ::) Zazdroszcze , nie wiem dlaczego ale czuje ze ty bedziesz pierwsza posrod czerwcowek ;D Kurcze ale to juz naprawde niedlugo !!
 
bo ja najpierw sobie wyliczylam tremin na 01.06, a potem poszlam do lekarza i okazalo sie, ze to raczej 27.05 a ostatnio to nawet sie troche przesuwa jeszcze bardziej w glab maja hehe

no a ze bylam i jestem przyzwyczajona do czerwcowek to tutaj zostalam jako taka wlasciwie majoweczka :D wiec na moj liczniczek to lepiej nie patrz za bardzo ;) ja tez patrze z rozmarzeniem na suwaczki majowek i kwietniowek ;D
 
reklama
Witam i dopisuję się do listy czerwcówek!

Wg dzisiejszego usg Julka waży 1665 g, a termin wg om to 08.06.2006. Pozdrawiam wszystkie CZERWCÓWKI :)
 
Do góry