reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA NASZYCH DZIECIĄTEK!!!

Uwaga, po tatusiu tylko wzrost nie waga, chociaz co do wagi to też nigdy nie wiadomo czego się spodziewać :D
Moj mąż jest kawał chłopa a ja taka mała przy nim więc chyba będzie sunusia kawałek :) Teraz się uśmiecham a przy porodzie będę się darła w niebo głosy :D
 
reklama
Blondi wydaje mi się że dużo ale to też jest chyba jak i wiele rzeczy w naturze indywidualna sprawa :) Nie ma się co zamartwiac tylko cieszyc ze dzidzius rosnie jak na drożdzach :)
 
blondi, to tez zalezy od sprzetu twojego gina, bo te wagi sa naprawde szacunkowe i zdarzaja sie niezle pomylki, chyba sumka pisala o tym jak jej zaczely wmawiac, ze maly ma niedowage, a to byla wina oceny dokonanej przez lekarzy, bo dziecko bylo normalnej wielkosci!

poza tym moja mama zawsze sie cieszyla, ze miala takie duze dzieci :D
mowila, ze sa ladne takie tluscioszki!

a moj maly chyba ciagle ma glowe w gore........wlasnie czytalam na mojej ulubionej stronie o rozwoju plodowym:
http://www.paternityangel.com/PicsAndPhotos/FoetalDevelop/DevInPics.htm
ze w 31. tygodniu dzidzia powinna sie obracac na dol.
Mam nadzieje, ze nawet jesli w ostatniej chwili, to jednak sie obroci, bo ja jak czulam jego glowe pod prawym zebrem to tak czuje.....dokladnie tam gdzie gin mowil, czuc glowke.
 
dziewczyny powiem wam,że u mnie moja córcia odziedziczyła wzrost po tacie a wagę miała uśrednioną....po rozmowach z naszymi mamami dowiedziałam się,że ja ważyłam 2800 a mój mąż 2900 więc córcia 2500 i wiecie co była taka malutka,szczuplutka i 58 cm wzrostu,że położna musiała włożyc ją w dwa rożki bo w jednym wpadała i nie było jej widać...ale po miesiącu tak zaczęła nabierać na wadze,że wyglądała prześlicznie..no i poród leciutki i szybciutki 4 godzinki i hyc..do mamy.oto moja córcia jak miała 7/8 miesięcy...

p81602084pi.jpg


p81601663rf.jpg
 
OluK- córeczka piękna!!!:)!!!

jesli chodzi o wage..u mnie dwa razy w całej ciazy wazy gin dzidziusia..po 25 tyg i po 32..zła jestem trochę, bo co by mu czestsze podawanie wagi szkodziło:/..eee..a za kazdą wizytę płace..no ale..

Jesli chodzi o wage i wzrost po rodzicach..no cóz..mało optymistycznie...tzn..moze byc cięzko:) ja wazyłam3700 g maz 4000 g..(jego brat 4500 ::) moja siostra była drobniutka:)..teraz ja mam wzrostu 177 cm..a mąż..2,00 m ..i jak podczas ostatniego badania..gin powieział- ze dzidzia ma długie nózki..i sie nie dziwi:)
 
Olu ale masz słodziastą córeczkę.
Mój Bartolo ważył prawie 3400, ale był długi i tak przeraźliwie chudy, że aż strach. Na nogach i rękach nie miał wcale tłuszczyku i w dodatku przez to że urodził sie w 42 tc był cały pomarszczony i miał wszędzie łuszczącą się skórę. A po 2 tygodniach cycowania ciałeczko było całe w słodkich fałdkach. ;D
 
Mi ginekolog do tej pory tylko raz podal wage przy USG polowkowy, moze teraz mi powie, ide w poniedzialek a jak nie to dopiero podczas USG w 32 tygodniu.
Pewnie Mateuszek wazy jakos kolo 1 kg.
Ja sie urodzilam jakos 3 tygodnie przed terinem, 2800 wazylam i 52 cm wzrostu:))

Olu- sliczna coreczka!!!!!
Agatka - super ta strona - wczesniej na nia nie natrafilam, zachowalam sobie w ulubionych:)))
 
reklama
A ja miałam wczoraj badanie i moje maleństwo waży już 1,5 kg :laugh:.Ale byłam zaskoczona jak lekarz mi to powiedział, liczyłam tak 1,1- 1,2, ale przynajmniej już wiem czemu brzuchol taki duży:))). I wreszcie się mała obróciła- ma już odpowiednią pozycję do porodu naturalnego- i oby tak już pozostało-chociaż taki z niej wierciuch, że wątpliwa sprawa:)))
Buśka taka fajna pyzowata i duże oczka:)) Cudowny widok:))))
 
Do góry