reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA NASZYCH DZIECIĄTEK!!!

Asiu nie myśl tak często o tym że możesz stracić pokarm. Lepiej "nie wywoływać wilka z lasu". Ja nie myśle o tym w takich kategoriach. Mam pokarm i będe go miała - i tej wersji się trzymam :) Jak na razie nie mam problemów
 
reklama
ja tez tak myslę jak fusik :) laktacja to w dużej mierze nasze podejście . Są przeciesz przypadki że podczas urojonej ciąży kobiety mają laktacje . Także wszystko zaczyna się w naszej głowie :) no i przystawiaj jak najczęściej do piersi a wszystko bedzie gut ;)
 
Asiu u nas też Oliwka ostatnio dużo mniej przytyła ale i tak pani doktor powiedziała że to ładnie teraz przyrosty bedą coraz mniejsze bo gdyby były takie same to do roku dzieciaczki ważyłyby 15kg

u nas też po 40
wzrost też zawsze mierza ale uważam że to nie jest dobry pomiar jak ja mierzyłam to wyszło mi 63 a jej wyszło 59 ale miała podkurczone nóżki i w zgięciu nie włóżyła wcale centymetra
 
byliśmy dzisiaj u lekarza i Kacperek waży już 5585g obwód główki 39.7 a klatki piersiowej 38 pani doktor powiedziała ze kacperek mało przybiera na wadze bo przez miesiąc tylko kilogram i miesci sie w 25 centylu wedłóg wagi ale stwierdziła ze może jak sie wprowadzi kaszki i kleiki to bedzie wiecej przybierał ogólny stan zdrowia bardzo dobry jestem z synka dumna bo nawet nie zapłakałprzy szczepionce
 
agusia24 pisze:
byliśmy dzisiaj u lekarza i Kacperek waży już 5585g obwód główki 39.7 a klatki piersiowej 38 pani doktor powiedziała ze kacperek mało przybiera na wadze bo przez miesiąc tylko kilogram i miesci sie w 25 centylu wedłóg wagi ale stwierdziła ze może jak sie wprowadzi kaszki i kleiki to bedzie wiecej przybierał ogólny stan zdrowia bardzo dobry jestem z synka dumna bo nawet nie zapłakałprzy szczepionce

Ale mały bohater!
 
dziękuje kasiu niemniej jednak martwi mnie to bo nie chcialabym aby mala miala w przyszlosci problemy z wagą :| jak narazie lekarz mówi że wszystko w normie jest (nie jest za chuda ani za gruba), no ale jak czytam wasze wypowiedzi to sama nie wiem :|
 
stokrotki, zobaczymy co ja będę mówić w przyszłym tygodniu... Wizyta u pediatry, ważenie...
Nie martw się, jak zacznie się ruszać tak porządnie, czyli raczkowanie i później chodzenie, to na pewno ją wyciągnie! (No ja mam taką nadzieję w przypadku Mikołaja :-))
A sprawdziłaś jak Zosia "wypada" w siatkach centylowych z wagą i wzrostem?
 
reklama
A my wlasnie dzispo kontroli i szczepieniu... Waga mojej rybci to 5900 a wzrost 61cm... aha no i obwod glowki-39cm...
Noemi dostala dzis dwa zastrzyki w uda... ale plakala bardzo malo... moja dzielna dziewczynka ;D ;D ;D
A co do wprowadzanai pokarmow----->nasz lekarz mowi ze dopiero od 6m-ca...twierdzi ze teraz te pokarmy moga uczulac...ale ja od 4 miesiaca dam mojej niuni od czasu do czasu jabluszko polizac...
 
Do góry