reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wakacje!!!!wczasy!!!!ferie!!!

reklama
Dziewczyny a majcie jakieś konkretne namiary na sprawdzone kwatery gdzie można jechać z dziećmi:confused::confused::confused: chodzi mi o polskie morze
 
ehhhhh ja to sobie mogę chociaż poczytać, bo u mnie standardowo nie będzie wakacji w trójkę. Połowica ma sezon w pracy :-/ cóż, by wypoczywać mógł ktoś, ktoś musi pracować, także ja z Eli odwiedzimy dziadków na Śląsku a potem kierunek Nałęczów
 
Hehe... to widzę, że nie tylko ja jadę w ciemno... Chciałabym cos zarezerwować ale niestety mojemu mężowi nie dość, że z góry narzucają kiedy jest urlop to jeszcze czasem potrafią na ostatnia chwile przesunąć więc szkoda by mi było zaliczki...
 
No to ja mam temat wakacji wkoncu zamkniety. W tym roku padlo na Majorke. Bardzo sie ciesze bo na wakacjach spotkam sie z moja siostrzyczka (mieszka w Anglii) tak, ze mam podwojna radosc;o) Ale sie nakombinowalysmy, zeby znalezc ten sam hotel i loty z Anglii i Norwegii zeby wszystko spasowalo.
 
reklama
Dziewczyny, wybieramy się w ostatnim tygodniu kwietnia nad morze. Bez dziecka taka podróż z Wawy to ok 5-6 godzin, planuję teraz robić godzinną przerwę co dwie godziny. Ale i tak martwię się, że małej będzie niewygodnie tyle godzin w foteliku i że będzie płakać... Do tej pory byliśmy kilka razy u rodziców (podróż 3 godziny) i mała przez większość czasu spała, ale jak się obudzi to przeważnie marudzi - nie lubi fotelika.

Jak wasze dzieci znoszą podróże ?
 
Do góry