reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wakacje!!!!wczasy!!!!ferie!!!

czytałam was i pozazdrościłam wam. Mieliśmy odpuścić sobie w tym roku wakacje ale po długich namysłach chyba polecimy na Majorkę. Znalazłam argumenty żeby przekonać M.
1. Potrzebuje odpoczynku (nawet jeśli będę sie miała nią tam zajmować ciągle to potrzebuje zmiany klimatu i otoczenia)
2. z małym dzieckiem nie będzie problemu bo jest na cycu i można zapakować od biedy słoiczki.
3. w samolocie spokojnie wytrzyma (roczne dziecko juz chciałoby chodzić)
4. łatwiej poleniuchować przy nie chodzącym niż przy takim co to już łazi.
5 no i względy ekonomiczne nie trzeba za nią płacić :))
Niunias a w ktore miejsce na Majorke lecicie? Bo my tez na Majorke w tym roku lecimy. Miejscowosc Sa Coma hotel Aparthotel Boungavilla Park. Wakacje zarezerwowane na lipiec ;o)
A co do lotu samolotem, to Madelenka leciala jak miala 3 miesiace i prawie cala podroz przespala ;o) Nie miala problemow z cisnieniem i tp.
 
reklama
Niunias a w ktore miejsce na Majorke lecicie? Bo my tez na Majorke w tym roku lecimy. Miejscowosc Sa Coma hotel Aparthotel Boungavilla Park. Wakacje zarezerwowane na lipiec ;o)
A co do lotu samolotem, to Madelenka leciala jak miala 3 miesiace i prawie cala podroz przespala ;o) Nie miala problemow z cisnieniem i tp.
my albo na Majorkę do hotelu reina del mar albo na costa brava do stella marie. Jeszcze nie wiemy dokłądnie. Ale na pewno początkiem czerwca żeby nie było upałów.
Mój M. nie może się zdecydować bo przez pewien czas siedział w hiszpanii i nie podoba mu się to że np na majorce prawie wogóle nie je się owoców morza itp.... masakra z nim, a ja chyba bym wolała bo tam bardziej rodzinnie jest. M. chce tylko 2 posiłki bo powiedział że musi sobie pochodzić na jedzenie do barów bo to zawsze tam lubił. Przynajniej dobrze że zna hiszpański :)) No i nie mamy zbyt wiele kasy na wakacje bo chcemy przeznaczyć w sumie z wydatkami tam jakieś 5500zł. więc trzeba się nieźle naszukać żeby coś znaleźć :))
 
to ja wam polecam pobierowo:tak: sama tam mieszkałam 30 lat do morza miałam 30 metrów las duże podwórko bajka...
moja mama nadal tam mieszka i wynajmuje pokoje i domki letnikom .gdyby któraś była zainteresowana to podam numer na priva :tak:
ja poprosze o namiary... co prawda jadę do Jarosławca ale znajomi szukaja....
 
Ale wam zadroszczę tych wakacyjnych planów, my niestety w tym roku co najwyżej "Pcim Dolny" zaliczymy.
Cieszę się że chociaż starszy synio wyjedzie z dziadkami do Bułgari a potem na kolonie nad nasz kochany Baltyk.
Ja niestety nie dostane urlopu w wakacje ( to rodzaj kary za moją ciążę i urlop macierzyński :no:).
Mamy na szczęście domek letni w Borach Tucholskich i tam w weekendy będziemy wyjeżdżać żeby juniorek trochę świeżego powietrza złapał.
 
my albo na Majorkę do hotelu reina del mar albo na costa brava do stella marie. Jeszcze nie wiemy dokłądnie. Ale na pewno początkiem czerwca żeby nie było upałów.
Mój M. nie może się zdecydować bo przez pewien czas siedział w hiszpanii i nie podoba mu się to że np na majorce prawie wogóle nie je się owoców morza itp.... masakra z nim, a ja chyba bym wolała bo tam bardziej rodzinnie jest. M. chce tylko 2 posiłki bo powiedział że musi sobie pochodzić na jedzenie do barów bo to zawsze tam lubił. Przynajniej dobrze że zna hiszpański :)) No i nie mamy zbyt wiele kasy na wakacje bo chcemy przeznaczyć w sumie z wydatkami tam jakieś 5500zł. więc trzeba się nieźle naszukać żeby coś znaleźć :))
No to nie masz lekko z ta druga polowka ;o) My zarezerwowalismy hotel z all incl. Nigdy wczesniej nie bralismy all incl. bo tak jak twoj M. nie lubielismy siedziec tylko przy hotelu. No ale teraz bedzie inaczej bo pierwszy raz z dzieckiem, i na pewno za daleko nie bedziemy mogli sie zapuszczac od zakwaterowania. Co do owocow moza to ja zapraszam do Norwegii, tutaj tego jest pod dostatkiem ;o)
 
napisze tutaj bo to dotyczy wakacji :)) co zabieracie na wakacje dla malucha?? pytam zwłaszcza mam które lecą samolotem tam gdzie ciepło i woda :) jak spakować bagaż
 
napisze tutaj bo to dotyczy wakacji :)) co zabieracie na wakacje dla malucha?? pytam zwłaszcza mam które lecą samolotem tam gdzie ciepło i woda :) jak spakować bagaż
Jak najmniej... na pewno wozek spacerowy, krem do opalania , czpeczke na glowke, i najpotrzebniejsze ubranka. Jak czegos braknie to kupie na miejscu ;o) A do samolotu to na pewno herbatke, dwa pelne cyce, smoczek, jakas zabawke, no i pieluszke przytulanke ;o)
 
My w tym roku chcemy z mężem jechać na Mazury ale nic nie mamy zaplanowane bo o urlop w firmie trudno i może zostać przesuniety to wiec nie ma jak planować. W tamtym roku bylismy w Dziwnowie było fajnie ale pokój niezbyt nam odpowiadał bo nie było dostępu do kuchni i nic samemu nie mozna było gotować. Miejscowość jednak super a dla dzieci też dużo atrakcji.
 
reklama
(...) W tamtym roku bylismy w Dziwnowie było fajnie ale pokój niezbyt nam odpowiadał bo nie było dostępu do kuchni i nic samemu nie mozna było gotować. Miejscowość jednak super a dla dzieci też dużo atrakcji.
Potwierdzam. Stamtąd pochodzę :))) tam sie wychowalam :)))
 
Do góry