reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wakacje!!!!wczasy!!!!ferie!!!

Ja właśnie wróciłam z naszych małych wakacji w Sopocie :). Było super, pogoda idealna na spacery, robiliśmy po 20 km dziennie z wózkiem !! :))).
Alusia tak się przyzwyczaiła do dwóch długich spacerów, że dzisiaj był cały dzień marudzenia dopóki nie przestało padać i nie wyszliśmy.

Podróż jakoś dało się wytrzymać, chociaż następnym razem postaramy się wyjechać wieczorem, Bo teraz Ala spała połowę drogi do pierwszego postoju, ale po postoju była strasznie rozdrażniona i bardzo marudziła.
W wakacje darujemy sobie jakieś większe eskapady bo:
1. nie lubimy tłumów
2. mamy samochód bez klimy :/ (już tym razem w drodze powrotnej był koszmar... nie wiem jak nasi rodzice dawali kiedyś rade jechać w lipcu maluchem nad morze z 2 małych dzieci :) )
 
reklama
No wiesz co! Chyba sie obraze! Jechalas do Sopotu i nawet mi nie napisalas! A spotkalybysmy sie na kawke :p
 
Agrafka czemu nie dałąs znac !!!!!!!!!! :) ja to do Monte Cassino mam 15 min i chetnie bym Cie zobaczyła :)
szkoda.

My zdecydowalismy sie pojechać pod koniec lipca na wakacje. Wybralismy Wilno. Czy ma któreas namiary na jakies miejsce do spania itp? To troche mało popularne miejsce, ale mnie zawsze bardziej ciągnęło na Wschód niż do zachodniej Europy.
Moze kiedys pojade do mojej kochanej Moskwy :)
 
Ja tez zaczynam planowac jakis wyjazd.... moze Dębki..... lubie morze, dawniek mieszkalam kolo Krk to mialam daleeeeko a teraz do wybrzeza ok 3 godzin, wiec o niebo lepiej i jak tu nie skorzystac.... chyba czas rozgladnac sie za noclegami :)
 
Dziewczyny, przyjezdzajcie do Edynburga na wakacje:) mamy i morze i gory na miejscu, wszedzie blisko i miasto piekne:)
A my niedlugo jedziemy na urlop do Polski:) hehe
 
Dziewczyny, przyjezdzajcie do Edynburga na wakacje:) mamy i morze i gory na miejscu, wszedzie blisko i miasto piekne:)
A my niedlugo jedziemy na urlop do Polski:) hehe
my też jeździmy na wakacje za granice czyli do PL ;-)

To ja zapraszam do Wrocławia... mamy... yyyy... no gór ani morza nie mamy ale mamy super fontanne multimedialną :))) :Wrocławska fontanna Wiem, że to nie to samo ale zawsze coś...
zawsze chciałam zobaczyć Wrocław i może kiedyś się wybiorę :tak: , a fontanna robi wrażenie ;-)

u mnie góry , ocean i fjordy :-) i w lecie brak robactwa ( nie ma komarów :-D)
 
Ja tez zaczynam planowac jakis wyjazd.... moze Dębki..... lubie morze, dawniek mieszkalam kolo Krk to mialam daleeeeko a teraz do wybrzeza ok 3 godzin, wiec o niebo lepiej i jak tu nie skorzystac.... chyba czas rozgladnac sie za noclegami :)

A gdzie mieszkasz? Może spotkanko? :)

To ja zapraszam do Wrocławia... mamy... yyyy... no gór ani morza nie mamy ale mamy super fontanne multimedialną :))) :Wrocławska fontanna Wiem, że to nie to samo ale zawsze coś...

:)
 
Ja zapraszam... Jakby któraś kiedyś potrzebowała noclegu to nie ma problemu... :))) Niestety u nas są komary bo mieszkam blisko Odry ale jutro zakładają mi moskitiery wiec damy rade... :pPP
 
reklama
Aza :D
Pamietam jak w Krakowie u znajomych bylam, oni mieszkali na 10 pietrze, bylo duszno, okno otwarte, nagle patrze na sufit a tam czarno! Od komarów! Przed snem powybijalismy troche ale nie dalo sie wsyztskich i nocka zupelnie nie przespana...i to kazda jedna :(
 
Do góry