reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek beflerski - nie tylko dla belfrów;)

anian pisze:
na kontraktowego: 1 rok, potem przerwa 2 lata, potem staż na mianowanego: 3 lata i przerwa rok, potem staż na dyplomowanego: 3 lata i jak się pozdaje egazminki to już wszysko chyba, że Romciu wymyśli coś innego ;)

i to wszystko jeszcze przede mną

Romualdzie zlituj się....


czytałam świetny artykuł w szczecińskiej gazetce, o tym że R jest zbaiweniem dla naszej zblazowanej młodziezy, bo nic jej nie ruszyło (aborcja, napady, zabójstwa, głod, smierć) do ataku, a taki R ruszył, wszyscy staneli jednym mórem prezciwko niemu - i właśnie tego nam brakowało.
teraz jak nie można gejów, ekologów, itp wprowadzac to rozprzestrezni si antyklerykalizm, tolerancja rasowa, seksualna, itp

hmmmm
 
reklama
Kasiula- to zalezy jak chcesz sie tego jezyka nauczyc- czy tak aby od biedy sie dogadac, czy zeby mowic sprawnie i czytac gazety czy interesuje cie literatura, itp. :)
A numery to chyba wszyscy uczniowie wycinaja nauczycielom ;D
 
>:D moi są grzeczni >:D

a tak poważnie, to moi za bardzo nie podskakują, bo wiedzą, że jeśli tylko podskoczą, to nawet podstawowe pytnie pograży na smierć, a ja nieraz potrafie z własnej i nieprzymuszonej woli zadzwonic do rodziców i zaprosic na rozmowę...

jednego delikwenta z gimnazjum nie wypuściłam... od września chciał mi udowodnić, że on będzie "górą" i lekko sie zdziwił.

lubię z niektórymi fajnymi klasami raz od czasu zagrac w mafię. Uwielbiam byc mafiozo i ... ahhh :)
 
Aniam pisze:
Kasiula- to zalezy jak chcesz sie tego jezyka nauczyc- czy tak aby od biedy sie dogadac, czy zeby mowic sprawnie i czytac gazety czy interesuje cie literatura, itp. :)
A numery to chyba wszyscy uczniowie wycinaja nauczycielom ;D
nie podejzewam zebym w 5miesiecy nauczyla sie biegle wladać jezykiem chcialabym miec swiadomosc ze spokojnie moge pojechac do rodzicow i bede wiedziala co chce powiedziec jak o cos zapytac itp
podstawy 8)
 
:laugh: :laugh: :laugh:

a mi sie cos przypomialo:

jak moj pawel zdawal mature to taki chlopak wyczytywal zadania i zamiast n! (n silnia) wykrzyczal N! bo myslal ze to ma tak glosno przeczytac :laugh:
wszyscy parskneli smiechem ;D
 
reklama
magdalenaB pisze:
:laugh: :laugh: :laugh:

a mi sie cos przypomialo:

jak moj pawel zdawal mature to taki chlopak wyczytywal zadania i zamiast n! (n silnia) wykrzyczal N! bo myslal ze to ma tak glosno przeczytac :laugh:
wszyscy parskneli smiechem ;D

;D ;D ;D
 
Do góry