reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek beflerski - nie tylko dla belfrów;)

reklama
KingaP pisze:
chwilowo???

ładna mi chwila :)

ta chwila dokładnie od 25 lipca ubiegłego roku :) Ale widzę, że wilebiciel moich wykładów co jakiś czas coś do mnie skrobnie. (Ostatnio nawet zaglądam co się w pracy dzieje, bo juz wkrótce będę musiała na te durne maile odpowiadać. :))
 
Aniam pisze:
Magda, w koncu to watek belferski, nie ;) :p

;D ;D ;D

pytia: dla mnie wlasnie bylo to skompliwowane: ta cala gramatyka...no i te czasy, okropnie ich duzo :D
natomiast franc. wydawal mi sie uporzadkowany i prosty.
::) moze za slabo do ang. sie przykladalam...
 
Catherinka: jestem księgową, mam papiery, ale wszystkim przeszkadza, ze mam dziecko małe i według nich jestem niedyspozycyjna. . a poszukać chcę w outlecie, koleżanka mnie namawia.
Maga: nie dziękuję
 
oj kasica to glupole sa jakies ::)

ale jak bede potrzebowac porady ksiegowej to moge sie zwrocic??

i ja tez 3mam kciuki za twoje plany!! :)
 
reklama
Magdalena: nie ma sprawy, pod warunkiem, że będę w stanie pomóc. omegą nie jestem, ale mam koleżanki i lubię kopac po przepisach ;D
 
Do góry