reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

buzi@ku no tłumy walą :-D Mam nadzieję że i ty szybciutko się drugiego doczekasz :tak:

A ja sobie siedzę chora na antybiotyku, lekarz mnie opierdzielił że kto to widział w wakacje chorować :-p Maluch ma już 35 mm i na usg wierzgał nóżkami i rączkami że go gin zmierzyć nie mógł :-D Słodziuchny widok :-D a wczoraj był u Karoli festyn z okazji dnia taty i mamy i Karola występowała - boniu jaka dumna z niej jestem :-D Moja dwulatka radziłą sobie naprawdę dobrze w grupie starszej od siebie :-D
 
reklama
widzę że wraca tutaj życie i aż miło popatrzeć :-)
Sol upały to nie jest fajna pogoda dla cieżarówek ale da się przeżyć bo co innego pozostaje i zdrówka życzę :tak:
buzi@k to trzymam kciuki za sukces:tak:

u mnie będzie teraz synuś w poniedziałek ważył 2185 g i ogólnie wszystko z maluchem w porządku ja mam problemy z ciśnieniem ale póki co opanowane i śmigam jak tylko musze a Majka zapewnia mi odpowiednią ilość ruchu względem tego dotąd mi się przytyło 4 kg
 
Witaj Puchatko :-)
Wow tylko 4 kg to bardzo mało :tak:
Gratuluje syncia, fajnie, że będziesz miała parkę :tak: Macie już wybrane imię dla małego ???
 
Hej:-)
Szymonkowi wyszedł kolejny ząbek dolna lewa trójka i od dwóch dni woła, że chce kupę.

Ps. Jakby wszystkie osoby co tu zaglądają coś napisały to gwarantuję, że wątek by ruszył jak za dawnych czasów:tak:
 
Buziak gratulacje dla Szymonka! :tak:

Sol jak zdrowko? Mam nadzieje ze juz lepiej...

Puchatka zazdroszcze takiego wyniku... ja to az wstydze sie przyznac :/
 
Elzbietko juz sie nie moge doczekac tego rozpakowania. Samopoczucie super choc teraz w te upaly puchna mi nogi i wczoraj poraz pierwszy bolal mnie brzuch powyzej pepka... ale ogolnie super i gdyby nie te przejscia z pierwszego trymestru to ciaza jak marzenie :-D Moge tak chodzic caly czas :tak::-D
 
reklama
Do góry