reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
Witajcie dziewczyny:-)
Nie wiem czy Wy mnie tez pamietacie, tak wiec tylko szybciutko sie przypomne (przedstawie)
Byalm tu pare miesiecy temu.
Udalo mi sie zajsc w ciaze w pierwszym cyklu. Niestety moje szczescie nie trwalo dlugo.
Dlatego tz musialam odejsc. Zazdrosc wziela gore...
Zreszta do dzisiaj zagladam na temat wrzesniowych mam i ogladam brzuszki..
Aktualnie minely 3 miesiace od poronienia i znowu moge sie starac... Ruszam dokladnie za tydzien;-)
Mam nadzieje ze znowu mnie przyjmiecie do swojego grona...

Malapralinko dla mnie pozostaniesz w serduszku wrzesnioweczką
a i trzymam kciuki za dzisiejszy test i 2 kreseczki

Sol gratki

Ela hop hop:)
 
Dziękuje wam jeszcze raz :-D Hehe
ivi - rzyganka ani jednego nie było :-D Za to jak głodna jestem to mnie ciągnie - łasuch mały się zadomowił :-D na dodatek nie wybredny i pozwala mi wszystko jeść :-D
Elżbietko - no po plastrach łatwo poszło aż w szoku byłam bo wierzyć mi się nie chciało że w jakikolwiek sposób pomogą szczególnie patrząc jak kijowo się na nich czułam :-(
Puchatko - a tobie już niewiele zostało :-D Jak się czuje ciężarówka w taką pogodę? Bo ja chwilami wymiękam :sorry:

To wam się pochwalę moimi pociechami :-D Zaraz spadam po Karolę do przedszkola :-D
 
Ciii... nie schudło mi się po Karoli za dobrze :-D Ale jakoś tak się mała ułożyła że szybko mi brzusio wyskoczył bo normalnie się mieściłam w spodnie :sorry: a od 5 tygodnia już nie :-(
 
Oj tłumaczę nie tłumaczę co za różnica - ciężarnym się nie wypomina :-D Inna bajka że przy Karoli zaczynałam od 65 kg a teraz od 72 :-( Po porodzie chyba zacznę biegać na siłownię i fitness obok mnie :-p
 
Witaski:-)
Sol ja również dołączam się do gratulacji niech Kropek rośnie zdrowo :tak:
Dorotko, Puchatko dla was też gratulki :tak:
Mam nadzieję, że u nas z drugim będzie szybciej niż z Szymonkiem.
Mąż coś kręci nosem a ja już chce bobo ostatnio miała cichą nadzieje, że się udało ale niestety nie zachodzę:baffled: od jednego razu bez zabezpieczenia i musimy trochę się napracować :rofl2:
 
reklama
Do góry