reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Wróóóóóiłaaaaam :-)

Mam prawie 2 cm długości i bije mi serduszko :-D ale pani doktor zapomniała zrobić zdjęcia i wydrukować :( Ale we wtorek mam kolejną wizytę o 21:30 więc w środę już mam nadzieję pochwalę się szkrabem malusim :-)
A jak Wasze samopoczucie Mamuśki ? :-)
 
reklama
Znachorka-są takie "adaptery" do jeansów. Niestey nie wiem jak to się dokładnie nazywa. Wpinasz je w miejsce rozporka i w ten sposób spodnie się poszerzają. Może poszukaj czegoś takiego. Nie wygląda to zbyt ładnie i trzeba nosić długie bluzki zle za to jest w miare tanie w eksploatacji.
 
Cześć dziewczyny!!!

Dawno nie pisałam bo siostra przyjechała do mnie w odwiedzinki...i tak jakos mało czasu mam na kompa...
Staram się być na bieżąco... ale wiele stronek zapisałyście....:sorry2:
U nas ok....fasolka daje znać o sobie najczęściej mdłościami...no i śpiączka mnie trzyma ciągle....
Gratuluję wam nowych zdjęć z USG i cieszę się że fasolki zdrowo rosną...:tak::tak::tak:
Jak sobie pomyślę że wy tak często oglądacie wasze skarby....a ja nawet nie wiem jak ta moja fasolka się czuje w moim brzuchu...ehhh Faaaajnie macie!!!
 
Ma-tylda witaj "na pokładzie" . Napisz jak się czujesz, czy już byłaś u lekarza ?


Witam, witam :)

heh no ja byłam u lekarza juz 4 razy :), pierwsza wizyta w 5 tygodniu i pierwsze USG potwierdzające fasolkę, tydzień później (sobota) wizyta na pogotowiu bo pojawiły się plamienia i kolejne USG potwierdzające że wszystko OK :), dostałam Duphaston który biorę do dzisiaj, następnie w poniedziałek wizyta u lekarza prowadzącego no i finalnie L4. Po tygodniu kolejne USG potwierdzające bijące serduszko :)).
22 lipca kolejne USG

czuje się znośnie :), śpie, prowadze tryb życia 4 godzinny - 4 godziny spania i 4 godziny funkcjonowania :), dzięki L4 jest to możliwe :). jest mi niedobrze ale to wszystko :).


Przytyłam już tak znacznie ale to dlatego, że przed ciązą paliłam a jak dowiedziałam sie że jestem w ciązy to rzuciłam papierochy nno i podjadam :))).
 
Wróóóóóiłaaaaam :-)

Mam prawie 2 cm długości i bije mi serduszko :-D ale pani doktor zapomniała zrobić zdjęcia i wydrukować :( Ale we wtorek mam kolejną wizytę o 21:30 więc w środę już mam nadzieję pochwalę się szkrabem malusim :-)
A jak Wasze samopoczucie Mamuśki ? :-)

Kochana a czemu zaś do lekarza idziesz we wtorek??? Super, że z Maleństwem w porządku:-)
 
Wróóóóóiłaaaaam :-)

Mam prawie 2 cm długości i bije mi serduszko :-D ale pani doktor zapomniała zrobić zdjęcia i wydrukować :( Ale we wtorek mam kolejną wizytę o 21:30 więc w środę już mam nadzieję pochwalę się szkrabem malusim :-)
A jak Wasze samopoczucie Mamuśki ? :-)

GrATuLaCJe MaMuśKo:]:*:*:*:] ja dzsiaj cały dzień praktycznie przespałam..ale juz od wczoraj nie wymiotuje:-)hehe:]ale wciąż chce mi sie spac:(
 
reklama
Dzięki Dziewczynki :*:*:* !!!!! Musimy myśleć pozytywnie i będzie pozytywnie ;) ! Ja właśnie się przespałam i znów siusiałam jak szalona haha:-) Moja Mama z Moim A się śmieją, że chodzę do laptopa jak nawiedzona, ale z kim ja porozmawiam jak nie z Wami ?! hehe Cieszę się bardzo, że znalazłam to forum :)

Mama Sówka:) idę we wtorek ponieważ ogólnie to chodzę na fundusz do takiej fajnej pani gin :) a we wtorek idę do pana gin który prowadził Moją Siostrę i ma świetne USG i chce po prostu do niego iść na te najważniejsze usg. On teraz zajmuje się tylko bezpłodnością, nie prowadzi ciąży, ale na 4 wizyty powinien się zgodzić. Pracując w szpitalu nauczyłam się, że jeśli usłyszę od dwóch lekarzy to samo to mogę być w 99% spokojna :-)
 
Do góry