reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Dziewczynki ja tak na szybko ;)

Jestesmy juz w domku :rofl2:

Misia narazie śpi choć trzeba było ją zawinąć tak jak była w szpitalu zeby usnęła.
Bo jak miała łapki na wierzchu wolne to majtanie nimi było ciekawsze niz spanie ;)
W sobote mamy wizyte w szpitalu zeby sprawdzic poziom bilirubiny.



Jesteśmy strasznie szczęśliwi
pozdrawiamy i ściskamy

MisiaM, mała Misia i tata Miś ;)
 
reklama
Mówiłam meganne,że urodzimy w tym tygodniu:tak:tylko,że ona już poszła,a ja?...:sorry:
Siedzę w kuchni cały dzień,teraz piekę rogaliki,ale ogólnie strasznie mam nerwy i na wszystkich krzyczę w domu-kurczę,musze się poprawić:tak:
Będe zaglądała tu od czasu do czasu.Trzymam kciuki za meganne-pewnie to coś ,co z niej leci to jednak wody-może jeszcze napisze eska
ja też jestem dzień po terminie i nic:no:
 
Kingusia,to mam pomyśł,umówmy się na jakiś konkretny termin,że rodzimy razem:-)
pasuje Ci np.dziś w nocy,lub jutro?:-D,bo ja mogę zaraz.Kurcze,a tak serio,to zaczynam się niecierpliwić jeszcze bardziej:sorry:

Ty będziesz 1wsza , bo masz jakieś objawy...
ja nic - poza bólem jak na @ i podbrzusze mnie boli, ale to chyba od tego ciężaru
 

Załączniki

  • DSC00108.jpg
    DSC00108.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 22
Dziewczynki ja tak na szybko ;)

Jestesmy juz w domku :rofl2:

Misia narazie śpi choć trzeba było ją zawinąć tak jak była w szpitalu zeby usnęła.
Bo jak miała łapki na wierzchu wolne to majtanie nimi było ciekawsze niz spanie ;)
W sobote mamy wizyte w szpitalu zeby sprawdzic poziom bilirubiny.



Jesteśmy strasznie szczęśliwi
pozdrawiamy i ściskamy

MisiaM, mała Misia i tata Miś ;)
Super,że u Was ok i już jesteście w domku..nacieszajcie sie sobą;-)
ja też jestem dzień po terminie i nic:no:
spokojnie..jeszcze troszkę..i napewno maleństwo bedzie z Wami..cierpliwości:tak:;-)wiem,że łatwo się mówi ,bo ja już mam to za sobą..ale będzie dobrze;-):-)

no ja właśnie zaraz będe kąpac swoją księżniczkę:-) moze poźniej do Was zajrzę jak dam rade..jeżeli nie to spokojnych nocek i kolorowych snów;-):-)
 
Gratuluje dziewczyna Dzidzow... slodkie macie dzieci
i dziekuje za gratulacje....

ja wiecie 20.02 urodzilam Emilianka... jestesmy w domku od wczoraj... i przywyczajamy sie do zycia w 4.....

przedstawiam wam mojego synusia przez Siostre nazywanego...Emciem
 

Załączniki

  • 88d5182d4e96e82269dcf38c5e5d401b_enlarge[1].jpg
    88d5182d4e96e82269dcf38c5e5d401b_enlarge[1].jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 21
Gratuluje dziewczyna Dzidzow... slodkie macie dzieci
i dziekuje za gratulacje....

ja wiecie 20.02 urodzilam Emilianka... jestesmy w domku od wczoraj... i przywyczajamy sie do zycia w 4.....

przedstawiam wam mojego synusia przez Siostre nazywanego...Emciem
Ah te dzieciaczki... takie sliczne że az sie płakac chce w dodatku moj nie chce wychodzic a tak bym chciała taka slicznotke miec przy sobie...
 
Ja po wizycie u gina i niestety nie mam dobrych wiadomości. Jutro znowu jadę do szpitala bo odchody mi nie zchodzą z macicy. Bedę miała zabieg. Chyba że znowu coś wymyślą to ich op......ę bo niech coś robią w tę albo w tę bo nie będę co tydzień do nich jeździć. Boję się ale podobno robią to w znieczuleniu ogólnym a zabieg trwa ok. 10min. Po 6 godz. wychodzi się do domu. I muszę dzieciaczki zostawić:-(
 
Kochane jestem z siebie dumna, bo udało mi się wykąpać Bartusia bez Tatusia:-p:-p:-p:cool::cool::cool: co prawda siostra musiała pomóc ubrać małego, bo go nasmarowałam oliwką, ale my z Mężusiem też zawsze się tym dzielimy:-D:-D:-D

Mężuś już jest na miejscu, ale napisał mi, że teraz wyjazd to zupełnie coś innego niż kiedyś....nawet jak byłam w ciąży to jakoś inaczej, a teraz jak już jest Maleństwo to cały czas myśli o Nas -> co robimy, jak się czujemy, czy wszystko w porządku, czy nic się nie dzieje:sorry::sorry::sorry: kochany jest:tak::tak::tak: dobrze, że w sobotę wraca:laugh2::laugh2::laugh2:

Buziaczki dziewczyny i spokojnej nocy;-);-);-)
 
Ja po wizycie u gina i niestety nie mam dobrych wiadomości. Jutro znowu jadę do szpitala bo odchody mi nie zchodzą z macicy. Bedę miała zabieg. Chyba że znowu coś wymyślą to ich op......ę bo niech coś robią w tę albo w tę bo nie będę co tydzień do nich jeździć. Boję się ale podobno robią to w znieczuleniu ogólnym a zabieg trwa ok. 10min. Po 6 godz. wychodzi się do domu. I muszę dzieciaczki zostawić:-(
napewno bedzie wszystko dobrze :tak:tylko sie nam nie smuć pamietaj że dzieciaczek tez odczuwa nstrój mamusi ;-)
 
reklama
Melduję się na stanowisku przy kompie,nie rodze jeszcze,a na bóle ,które czuję w dole brzuszka nawet już uwagi specjalnej nie zwracam:sorry:

Dziewczynki ja tak na szybko ;)

Jestesmy juz w domku :rofl2:

Misia narazie śpi choć trzeba było ją zawinąć tak jak była w szpitalu zeby usnęła.
Bo jak miała łapki na wierzchu wolne to majtanie nimi było ciekawsze niz spanie ;)
W sobote mamy wizyte w szpitalu zeby sprawdzic poziom bilirubiny.



Jesteśmy strasznie szczęśliwi
pozdrawiamy i ściskamy

MisiaM, mała Misia i tata Miś ;)
Witamy rodzinkę Misiaczków w domku w komplecie,Misia-dzielna dziewczyno-tęskniło się za Tobą-mężuś się spisał na 6kę,bo nas informował co u Was:tak:

ja też jestem dzień po terminie i nic:no:
damy radę:tak:

Ty będziesz 1wsza , bo masz jakieś objawy...
ja nic - poza bólem jak na @ i podbrzusze mnie boli, ale to chyba od tego ciężaru
nigdy nic nie wiadomo,ja ma takie 'straszaki",a może sie okazać,że to Tobie wody popłyną,albo akcja sie rozkręci najpierw:tak:

Gratuluje dziewczyna Dzidzow... slodkie macie dzieci
i dziekuje za gratulacje....

ja wiecie 20.02 urodzilam Emilianka... jestesmy w domku od wczoraj... i przywyczajamy sie do zycia w 4.....

przedstawiam wam mojego synusia przez Siostre nazywanego...Emciem
sliczny Emcio-gratulacje:-)

Super,że u Was ok i już jesteście w domku..nacieszajcie sie sobą;-)

spokojnie..jeszcze troszkę..i napewno maleństwo bedzie z Wami..cierpliwości:tak:;-)wiem,że łatwo się mówi ,bo ja już mam to za sobą..ale będzie dobrze;-):-)

no ja właśnie zaraz będe kąpac swoją księżniczkę:-) moze poźniej do Was zajrzę jak dam rade..jeżeli nie to spokojnych nocek i kolorowych snów;-):-)
dzięki,cierpliwość nam sie przyda:tak:

Ja po wizycie u gina i niestety nie mam dobrych wiadomości. Jutro znowu jadę do szpitala bo odchody mi nie zchodzą z macicy. Bedę miała zabieg. Chyba że znowu coś wymyślą to ich op......ę bo niech coś robią w tę albo w tę bo nie będę co tydzień do nich jeździć. Boję się ale podobno robią to w znieczuleniu ogólnym a zabieg trwa ok. 10min. Po 6 godz. wychodzi się do domu. I muszę dzieciaczki zostawić:-(
agapa kochanie-będzie dobrze,szkoda,że od razu cię nie wyczyścili,tylko teraz musisz się denerwować,jak cos to pisz do mnie na telefon.Szybciutko Cię wyczyszczą i już będzie ok.Czasem tak bywa,że coś tam zalega w macicy,ale dupki jedne mogły zaraz sprawdzić i zaraz Cię wyczyścić,ktoś czegoś nie dopatrzył.
Kochane jestem z siebie dumna, bo udało mi się wykąpać Bartusia bez Tatusia:-p:-p:-p:cool::cool::cool: co prawda siostra musiała pomóc ubrać małego, bo go nasmarowałam oliwką, ale my z Mężusiem też zawsze się tym dzielimy:-D:-D:-D

Mężuś już jest na miejscu, ale napisał mi, że teraz wyjazd to zupełnie coś innego niż kiedyś....nawet jak byłam w ciąży to jakoś inaczej, a teraz jak już jest Maleństwo to cały czas myśli o Nas -> co robimy, jak się czujemy, czy wszystko w porządku, czy nic się nie dzieje:sorry::sorry::sorry: kochany jest:tak::tak::tak: dobrze, że w sobotę wraca:laugh2::laugh2::laugh2:

Buziaczki dziewczyny i spokojnej nocy;-);-);-)
Brawo Mamo Sówko:-D-widzisz,że dałaś radę.Wiem jak to jest rozstawać się z mężem-od lat tak mam,tylko,że mój mąż wyjeżdża na 2 miesiące przeważnie i wtedy jest trudno,ale teraz jest z nami już 3tyg i jeszcze będzie dłuugo:-)Tylko niemoże się doczekać kiedy urodzę:sorry:

Fajnie,że meganne rodzi-a może już jest po wszystkim?
 
Do góry